Velmi výživný balzám, který hydratuje a regeneruje suché a popraskané rty. Lehko sa nanáší a zanecháva suché rty hladké a hloubkově vyživené. Je velmi vhodný v období propuknutí nemocí.
Detailní popis produktu
Velmi výživný balzám, který hydratuje a regeneruje suché a popraskané rty. Lehko sa nanáší a zanecháva suché rty hladké a hloubkově vyživené. Je velmi vhodný v období propuknutí nemocí.
Složení:
Za studena lisovaný konopný olej: pochází z vlastního polnohospodářství Hemptouch a lisuje sa pravidelně v malých množstvích pro co nejčerstvější uchování aktivních blahodárných látek, kterými je tento olej známý. V balzámu zastupuje úlohu podpory regenerace pokožky, hloubkové výživy a zklidnění vysušených až pálivých rtů.
Včelí vosk: chrání rty před nadměrným vystavením slunečnímu záření, větru a chladu.
Omega 3,6,9 a kyselina gamma linolenová: podporují obnovu a regeneraci přirozené obranyschopnosti naší pokožky
Esenciální olej z hřebíčku: je známý pro svoje silné antibakteriální a antivirové (herpes, simplex) účinky. Napomáhá předcházet oparům/herpesům.
Vitamín E: je úžasný antioxidant a v produktu zastává úlohu výživy. Rty jsou díky němu hladší a vyživenější.
Obsah: 4.5ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.016 kg |
| EAN: | 3830068111083 |
| Obsah: | 50 ml |
| Země původu: | Slovinsko |
| Výrobce: | Hemptouch d.o.o. Podbreznik 15 8000 Novo mesto Slovenia Europe |
| Certifikace: | BIO Certifikace Aromacert.org, Natrue a Vegan. |
| Vhodné pro: | suché a poškozené rty |
| Složení: | 100% přírodní |
| Obsah: | 4,5 ml |
Příběh Hemptouch
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Hemptouch |
|---|---|
| Adresa : | Podbreznik 15, 8000 Novo mesto, Slovinsko |
| E-mail : | info@hemptouch.com |
Související produkty
Obsahuje jílové minerály a stopové prvky důležité pro výživu pokožky a vlasů. Má čistící, tonizující, vyhlazující a detoxikační účinky. Je vhodný k použití na poporodní poranění, pro citlivou, problematickou pleť a pleť s akné a pro přípravu čistících a regeneračních pleťových a tělových masek či jemných peelingů.
Vhodný pro všechny typy pleti, zejména se hodí pro problematickou pleť se sklony k ekzémům a k akné. Rhassoul pokožce dodává prospěšné minerály, vyniká ve schopnosti absorbovat toxiny a nečistoty, posiluje přirozenou odolnost pokožky, zpomaluje proces jejího stárnutí a redukuje černé tečky.
Výživa, radost, hravost – dokonalá kombinace pro vaše krásné a zářivé rty. Zahalte své rty do svěží limetkové vůně, dopřejte jim dokonalou hydrataci, výživu a lesk.
Zklidňuje pokožku a chrání ji před vnějším prostředím. Má antibakteriální vlastnosti a přírodní sluneční ochranný faktor (45 SPF). Vhodné i pro děti od 1 roku.
Podobné produkty
Obnovující balzám pro suchou a citlivou pokožku obličeje i těla intenzivně regeneruje, zklidňuje a navrací pleti přirozenou rovnováhu. Zlepšuje její vzhled, zpomaluje předčasné stárnutí a podporuje hojení jizev.
Olejový gel na sebe naváže všechny nečistoty i zbytky make-upu a při styku s vodou se promění v lehké pleťové mléko, které snadno opláchnete.
Vhodný pro všechny typy pleti, zejména se hodí pro problematickou pleť se sklony k ekzémům a k akné. Rhassoul pokožce dodává prospěšné minerály, vyniká ve schopnosti absorbovat toxiny a nečistoty, posiluje přirozenou odolnost pokožky, zpomaluje proces jejího stárnutí a redukuje černé tečky.
