Doprava

DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000,- KČ V RÁMCI ČR

Produkty, které je nutné skladovat v lednici (probiotika, olej z tresčích jater apod.) zasílám vždy tak, aby byly druhý den u Vás. Pokud tedy objednáte v době uzavírky expedice (viz níže), počítejte, prosím, s tím, že pošleme následující pracovní den. Toto zboží odesíláme pouze pondělí-čtvrtek, nechceme, aby přes víkend produkt někde ležel mimo lednici v depu dopravce... Při venkovních teplotách nad 20 °C zasíláme s chladící vložkou. 

Těžké zboží jako velké 5g balení epsomské soli či 10l balení produktů Sonett či bílý ocet apod. nezasíláme Zásilkovnou. Toto platí i pro objednávky, které v součtu váží více než 5kg. Volte, prosím, v tom případě PPL či DPD.

Osobní převzetí je možné u nás na adrese Květná 11 v Brně v denní době cca 7.30 - 15 hod. Pro upřesnění času převzetí raději, prosím, zavolejte Nikče na tel. 735 882 232.

 

Balíčky se snažíme BALIT EKOLOGICKY - tzn. že využíváme krabice a obalový materiál z obchodů, kde by je jinak vyhodili. Vaše krabice tedy pravděpodobně nepojede poprvé...  Věříme, že když jste přišli k nám na e-shop, tak s tímto ekologickým přístupem souzníte a nebudeme tak společně planetu zatěžovat dalším odpadem navíc. Děkujeme ♥

 

Dobírka u všech druhů dopravy činí  39,- Kč

SLOVENSKO - doprava zásilkovnou za 99,- Kč či PPL za 400,- Kč

NĚMECKO - doprava PPL za 400,- Kč

 

    99,- Kč 

Soubor:DPD logo (2015).svg       99,- Kč , doručení do výdejního místa 89,- Kč

      79,- Kč