Sušené ananasové kroužky jsou bez přidaného cukru a oxidu siřičitého. Vhodné jako svačinka pro malé i velké.
Detailní popis produktu
Tropické ovoce ananas je plodem ananasovníku chocholatého. Má sladkou, velmi specifickou chuť. Ananas objevil Kryštof Kolumbus při svých cestách v roce 1493. Předpokládá se, že pochází z Peru. Pěstuje se v tropickém a subtropickém pásmu, kde se mu daří nejlépe. Největšími vývozci ananasů jsou Thajsko, Kostarika, Brazílie a Honduras. Při jeho sklizni je však problém s tím, aby si plody dlouho udržely svěžest a cestu ke svým spotřebitelům zvládly, proto se trhají nezralé. V obchodech je lepší sáhnout po zralejších kusech, protože ty mají plně vytvořené všechny prospěšné látky a je to znát i na jejich chuti. Problémy s dovozem řeší sušení díky kterému si ananas zachovává většinu vitamínů a minerálních látek a stává se tak chutnou a praktickou pochoutkou.
Využití
Ananasové kroužky jsou určeny k přímé spotřebě. Avšak ve fantazii se meze nekladou. Vyniknou v kaši, jogurtu, smoothies. Vynikající je kombinace s kokosem a ostatními druhy sušeného ovoce.
SLOŽENÍ: 100% sušený ananas kroužky
ZEMĚ PŮVODU: Kostarika
| Energetická hodnota | 1350 kJ / 320 kcal |
|---|---|
| Tuky | 6 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 70 g |
| - z toho cukry | 64 g |
| Vláknina | 6 g |
| Bílkoviny | 2 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Značka: | NATU |
| Hmotnost: | 100g, 250g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Datle jsou chutné samotné, využití ale mají i při pečení nebo přípravě smoothie a dezertů. Jedná se o druh ovoce s výrazně sladkou chutí.
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu, ale tyhle křupavé kousky vám vyrazí dech. Po jablečných chipsech s vůní jahod se doma rychle zapráší! Nadchnou bez rozdílu věku. Sladké i bez přídavku cukru a bohaté na vlákninu.
Analgetické a antivirotické účinky. Urychluje podporu hojení a zacelení ran. Chrání před vniknutím infekcí. Vhodná v případě napadení mandlí či při zanícení dutiny ústní, zubů apod. Na potírání bradavic.
Podobné produkty
Napomáhá komfortu během menstruace a klimakteria u žen. Přispívá k normálnímu trávení a vylučování vody z těla.
