Ovocná rolka, která je vyrobena ze 100 % manga. Tyto lahodné dobroty přinášejí zdravou a zábavnou alternativu ke klasickému ovoci.
Detailní popis produktu
Naučme společně děti mlsat zdravě.
Chuťová exploze se 100% mangovou rolkou
Mangová je synonymem pro unikátní chuť a lahodnost spojené v jednom. Její složení zaručuje nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové buňky.
Složení 100 % mangové rolky je pečlivě vybráno tak, aby každé sousto bylo intenzivním zážitkem. Díky 100 % manga se jedná o nezapomenutelný zážitek.

Zdravá a vzrušující svačina
Vsaďte na LuckyFit ovocné rolky, které jsou vyrobeny ze 100 % manga. Tyto lahodné dobroty přinášejí zdravou a zábavnou alternativu ke klasickému ovoci.
Každá rolka váží 27 g, což z ní dělá ideální svačinku během dne.
SLOŽENÍ: 100% mango
HMOTNOST: 27g
Výhody produktu
- 100 % ovoce jednoho druhu
- Bez lepku
- Bez přidaných cukrů
- Bez konzervantů
- Bez barviv
- Bez dalších zbytečností
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G:
| Energetická hodnota | 1370 kJ / 323 kcal |
| Tuky | 0,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| Sacharidy | 75 g |
| z toho cukry | 57 g |
| Vláknina | 7 g |
| Bílkoviny | 2,5 g |
| Sůl | 0.01 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 0796554125565 |
| Značka: | LuckyFit |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Bitters Energy a.s |
|---|---|
| Adresa : | Fügnerovo náměstí 1808/3 Nové Město 120 00 Praha 2 |
| E-mail : | info@bitters.cz |
Související produkty
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Sušené ananasové kroužky jsou bez přidaného cukru a oxidu siřičitého. Vhodné jako svačinka pro malé i velké.
Přírodní podpora metabolismu pro ladné křivky. Skvěle vstřebatelná patentovaná liposomální kombinace L-karnitinu, inositolu, cholinu, methioninu a vitamínu B12 podpoří hubnutí zcela přirozenou cestou.
Masážní olej pro děti, Rubbing Oil, z kolekce kid-e-kare, obsahují účinnou koncentraci směsi divokých bylin, které jsou intelektuálním vlastnictvím NAHS.
Podobné produkty
Nepasterizovaná BIO kombucha ze zeleného čaje – živý, jemně perlivý nápoj. Přirozená fermentace a osvěžující, autentická chuť.
