Jablečné chipsy borůvkové 45 g
Honí vás mlsná? Zapomeňte na přeslazené cukrovinky! Jablečné chipsy je hravě strčí do kapsy, jak chuťově, tak hlavně nutričně. Křupavé, sladké i bez přídavku cukru a obalené v borůvkovým prachu.
Detailní popis produktu
Oblíbené křížaly v netradiční podobě. Do křupava usušené plátky jablek ovoněné prachem z lyofilizovaných borůvek povyšují křížaly na úplně jinou úroveň. Chutnají sladce i bez přídavku cukru. Nic kromě ovoce v nich totiž nenajdete. Jako bonus vynikají vysokým množstvím rostlinné vlákniny.
Jablečné chipsy s chutí a vůní borůvek si oblíbí celá rodina po prvním křupnutí. Sáhněte po nich, když vás honí mlsná, balíte svačinu dětem na výlet nebo hledáte originální dárek na návštěvu. Parádu udělají i na dětské párty.
ZEMĚ PŮVODU: EU
SLOŽENÍ: sušené plátky jablek, 8% borůvkový prach, 1,5% koncentrovaná borůvková šťáva
| Energetická hodnota | 1527 kJ/361 kcal |
|---|---|
| Tuky | 0,6 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 80,7 g |
| - z toho cukry | 70,1 g |
| Vláknina | 12,2 g |
| Bílkoviny | 2,1 g |
| Sůl | 0,01 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299010087 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Hmotnost: | 45 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Bio jablečné kostičky. Sladké a chutné. Vhodné do kaší, jídel, nebo jen tak samotné.
Podobné produkty
Napomáhá přirozenému fungování ledvin, močových cest, vylučování a lymfatického systému.
Napomáhá komfortu během menstruace a klimakteria u žen. Přispívá k normálnímu trávení a vylučování vody z těla.
Rychle vstřebatelný zdroj energie vyhledávaný sportovci a všemi, kteří chtějí zdravě jíst a hledají lehký tuk do svého jídelníčku. MCT tuky se snadněji tráví. Díky tomu je MCT Kokosový olej efektivně spalován a funguje jako energetické palivo místo toho, aby ho tělo ukládalo do tukových zásob.
