Barevné smoothie čtverečky z mrazem sušeného ovoce a kokosového mléka potěší malé i velké mlsouny. Bez přidaného cukru, bez laktózy a jen z přírodních surovin – ideální zdravá svačinka do školy, na výlety nebo na ozdobu kaše.
Detailní popis produktu
Objevte veselé čtverečky plné chuti! Coco Smoothie Mix je svěží směs mrazem sušeného ovoce a jemného kokosového mléka – a nic navíc. V jednom sáčku najdete tři druhy ovocných čtverečků – jahodové, borůvkové a broskvové. V puse nejprve kousky jemně křupnou a pak se rozplynou na jazyku jako nadýchaný obláček.
Coco Smoothie Mix je skvělou alternativou ke klasickým přeslazeným bonbonům – děti ho milují pro jeho barvy a tvar, rodiče zas pro přírodní složení a nulový obsah přidaného cukru.
SLOŽENÍ: 33 % jahodové čtverečky (55 % mrazem sušená jahoda, 45 % sušené kokosové mléko), 33 % broskvové čtverečky (55 % mrazem sušená broskev, 45 % sušené kokosové mléko), 33 % borůvkové čtverečky (55 % mrazem sušená borůvka, 45 % sušené kokosové mléko)
| Energetická hodnota | 2000 kJ/478 kcal |
|---|---|
| Tuky | 21 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 19,6 g |
| Sacharidy | 77,3 g |
| - z toho cukry | 28,5 g |
| Vláknina | 5,4 g |
| Bílkoviny | 4,5 g |
| Sůl | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299106124 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Značka: | NATU |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| Hmotnost: | 21 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Sušené jablečné plátky jsou bohatým zdrojem vlákniny. Můžete je použít jako náhradu čerstvého ovoce nebo jako pamlsek na cesty. Své uplatnění najdou i při pečení sladkých pokrmů.
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu, ale tyhle křupavé kousky vám vyrazí dech. Po jablečných chipsech s vůní jahod se doma rychle zapráší! Nadchnou bez rozdílu věku. Sladké i bez přídavku cukru a bohaté na vlákninu.
Podobné produkty
Přátelský ochránce dětské pohody a odolnosti. Osvěžující čaj z českých bylin má příznivý vliv na odolnost dětského organismu a navozuje pocit pohody.
Rychle vstřebatelný zdroj energie vyhledávaný sportovci a všemi, kteří chtějí zdravě jíst a hledají lehký tuk do svého jídelníčku. MCT tuky se snadněji tráví. Díky tomu je MCT Kokosový olej efektivně spalován a funguje jako energetické palivo místo toho, aby ho tělo ukládalo do tukových zásob.
