Lyo smoothie mix
Křupavý smoothie mix představuje ideální svačinku pro vaše nejmenší, kterou oceníte především na cestách nebo na procházkách venku. Barevné čtverečky jsou vyrobeny z mrazem sušeného ovocného pyré a kokosového mléka a nejsou ničím doslazovány.
Detailní popis produktu
Veselé, křupavé a chutné. Hledáte produkt, který by byl zdravý a nahradil vizuálně dětem klasické bonbony? Právě jste ho našli. Ovocné polštářky jsou křehké, voňavé, v puse se rychle rozpustí a naplno vynikne chuť ovoce.
V jendom sáčku tři druhy šťavnatých čtverečků - banánové, jahodové a borůvkové. Harmonie chutí a barev.
TIP: Zkuste přidat smoothie mix do jogurtu.
SLOŽENÍ: 35% banánové čtverečky (banánové pyré, pyré z manga a maracuji), 35% jahodové čtverečky (banánové pyré, jahodové pyré), 30% borůvkové čtverečky (55% mrazem sušená borůvka, 45% mrazem sušené kokosové mléko)
| Energetická hodnota | 1541 kJ/368 kcal |
|---|---|
| Tuky | 1,2 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 78,4 g |
| - z toho cukry | 68 g |
| Vláknina | 7,9 g |
| Bílkoviny | 4,9 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Značka: | NATU |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| Obsah balení: | 20g, 75g |
| EAN 20g: | 8595653803129 |
| EAN 75g: | 8596299011336 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Lyofilizované neboli mrazem sušené lahodné borůvky si díky šetrnému zpracování lyofilizací uchovávají většinu původních vlastností jako je vůně, chuť, barva a živiny. Jsou krásně křupavé, lehké a výživné.
Přibalte si na cesty fialového parťáka a užívejte si letní pohodu kdekoliv a kdykoliv. Mrazem sušené kousky dračího ovoce vás překvapí nasládlou chutí s lehce kyselým nádechem.
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Podobné produkty
Osvěžující kombucha bancha s příchutí citronu je vyráběna z čajové houby kombucha. Nápoj chutná podobně jako jablečný mošt.
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Obsahuje přírodní minerály, napomáhá správnému fungování štítné žlázy a hormonálního systému.
