Super Sváča mix ovoce a ořechů 40 g
Ať už míříš do školy nebo na výlet, Super sváča ti dodá potřebnou energii! Tento lahodný mix sušeného ovoce a oříšků ukrývá jablečné plátky s jahodovým práškem, kešu a křupavé banánové chipsy.
Detailní popis produktu
V Super sváče mix ovoce a ořechů najdou křupavé plátky jablečných chipsů obalených v jahodovém prachu, banánové chipsy a kešu oříšky. Sladké zobání, které dětem zpříjemní den ve školních lavicích a nezůstane ležet v batohu do druhého dne.
SLOŽENÍ: kešu ořechy, banánové chipsy (68 % banán plátky, 22 % kokosový olej, 10 % kokosový cukr), jablečné plátky jahodové (sušené plátky jablek, 8 % jahodový prach, 1 % koncentrovaná jahodová šťáva)
| Energetická hodnota | 1385 kJ/328 kcal |
|---|---|
| Tuky | 0,8 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 68 g |
| - z toho cukry | 60 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bílkoviny | 4,4 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299011794 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Značka: | NATU |
| Hmotnost: | 40g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu, ale tyhle křupavé kousky vám vyrazí dech. Po jablečných chipsech s vůní jahod se doma rychle zapráší! Nadchnou bez rozdílu věku. Sladké i bez přídavku cukru a bohaté na vlákninu.
Masážní olej pro děti, Rubbing Oil, z kolekce kid-e-kare, obsahují účinnou koncentraci směsi divokých bylin, které jsou intelektuálním vlastnictvím NAHS.
Máte vysoký krevní tlak nebo hladinu cholesterolu? Trápí vás Candida Albicans nebo Helicobacteria Pilori? Chcete podpořit imunitu organismu? Až 6-krát vyšší obsah SAC než v běžném česneku. Antivirální, antibakteriální a protiplísňové účinky.
Elegantní řešení pro kosti a imunitu. NATIOS Vegan D3 & K2 (MK-7) s MCT kokosovým olejem pro maximální vstřebatelnost a účinnost.
Nejkvalitnější bentonitový jíl z USA. Těžen v neznečištěné pouštní oblasti v Utahu. Má unikátní složení, obsahuje vysoký podíl sodíkového bentonitu a vápníkového bentonitu. Jedná se o naprosto multifunkčního pomocníka pro vnitřní i vnější užití, co by neměl chybět v žádné domácnosti.
Podobné produkty
Přispívá ke snižování hmotnosti, správnému metabolismu, trávení a očistě organismu
Posiluje organismus, podporuje imunitu a přispívá ke správnému stavu sliznic a dýchacích cest.
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
