Mangové kuličky jsou vyrobeny ze 100% z ovoce. Jsou ideální svačinkou pro děti, kterou oceníte na cestách nebo procházkách venku. Bez přídavku cukru i jakýkoliv konzervantů. Jen tropická chuť ovoce.
Detailní popis produktu
Září jako slunce, vypadá jako bonbon, ale uvnitř najdete jen 100 % šťavnaté ovoce. Kuličky jsou vyrobeny ze sušeného nadrceného manga. Ke zpracování se vybírají pouze plně zralé plody s přirozeně vysokým obsahem cukru. Mangové kuličky jsou měkké, příjemně sladké a voní exotickými dálkami. Obloukem se vyhnuly přidanému cukru i konzervantům.
Užijte si naplno svěží ovocnou chuť kdykoliv během roku. Skvěle padnou do malých dětských ruček, ale pochutnají si na nich i dospělý. Zdravý snack, který oceníte, když vás honí mlsná nebo potřebujete doplnit energii.
TIP: Přibalte je dětem do batohu nebo namíchejte s dalšími sušenými plody do svačinových boxů.
Věděli jste, že?
Naše mango pochází z Ghany oblasti Adeiso. Zdejší čisté prostředí daleko od velkých měst, tropické klima a kvalitní půda jsou zárukou těch nejkvalitnějších plodin. Pěstují se zde dvě odrůdy manga - Keitt a Kent. Ty se vyznačují krásnou, sytě oranžovou dužinou a vysokým podílem cukru. Mango je rovněž zdrojem kvalitních živin. Obsahuje vitamíny C, E a skupiny B. Bohaté je na minerální látky mangan a draslík, a obsahuje velké množství vlákniny.
SLOŽENÍ: 100 % sušené mango
| Energetická hodnota | 1344 kJ/319 kcal |
|---|---|
| Tuky | 0,6 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 71 g |
| - z toho cukry | 57 g |
| Vláknina | 9 g |
| Bílkoviny | 3,1 g |
| Sůl | 0,12 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 859629914337 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| Hmotnost: | 90 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Bio jablečné kostičky. Sladké a chutné. Vhodné do kaší, jídel, nebo jen tak samotné.
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Podobné produkty
Nepasterizovaná BIO kombucha ze zeleného čaje – živý, jemně perlivý nápoj. Přirozená fermentace a osvěžující, autentická chuť.
Plněné datle Medjool jsou malým luxusem: vláčná datle, jemný ořechový či kávový krém a 70% řemeslná hořká čokoláda v dokonalé harmonii.
Přispívá ke snižování hmotnosti, správnému metabolismu, trávení a očistě organismu
Osvěžující kombucha bancha s příchutí citronu je vyráběna z čajové houby kombucha. Nápoj chutná podobně jako jablečný mošt.
První bezvaječná majonéza na světovém trhu! Nepoznáte, že není z vajec.Olivový olej, jablečný ocet, česnek a trocha růžové himálajské soli.
Napomáhá přirozenému fungování ledvin, močových cest, vylučování a lymfatického systému.
