Low Carb sypaná směs pekanových ořechů, mandlí, lískových ořechů, kešu, lyofilizované ovoce a a kokosových plátků.
Detailní popis produktu
Low Carb sypané bezlepkové Müsli s vysokým obsahem vlákniny.
Sypaná směs pekanových ořechů, mandlí, lískových ořechů, kešu, lyofilizované ovoce a a kokosových plátků ve speciální edici LOW CARB.
- Vysoký obsah vlákniny
- Bez přidaných cukrů
- Bez palmového oleje
- Skvělá chuť, poctivé suroviny a žádné náhražky
- Ručně míchané, s láskou sypané a pečlivě balené müsli
- Bez lepku, laktózy a vhodné pro vegany
Složení:
kokosové plátky 54 %, směs OŘECHŮ v různém poměru 43 % (MANDLE, KEŠU, LÍSKOVÉ, PEKANOVÉ), směs lyofilizovaného ovoce v různém poměru 3 % (jahody, maliny).
| Energetická hodnota | 2780 kJ (673 kcal) |
|---|---|
| Tuky | 59 g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny | 33 g |
| Sacharidy | 18 g |
| z toho cukry | 6 g |
| Vláknina | 13 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Sůl | < 0,01 g |
Užívání:
Smíchejte 25 – 30g směsi (jedna porce) s oblíbeným nápojem. Müsli je ideální zalité mlékem nebo rostlinným nápojem. Skvěle se také hodí k jogurtu nebo kefíru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti a slanosti, svačinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594028198907 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Topnatur s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Teplinám 679, 763 15 Slušovice, Česká republika |
| E-mail : | info@topnatur.cz |
Související produkty
Výhodné balení vaší oblíbené granoly! Směs pekanových ořechů, mandlí, kešu, různých druhů semínek (slunečnice, sezam, dýně) a kokosových plátků ve speciální edici LOW CARB.
Extra křupavý sušený sýr White Cheddar s plnou, výraznou chutí. Ideální snack k televizi i ke skleničce prosecca, když máte chuť na něco poctivého a opravdu sýrového.
Extra křupavý sušený sýr Ementál v praktickém balení s dokonalou chutí.
Mangové kuličky jsou vyrobeny ze 100% z ovoce. Jsou ideální svačinkou pro děti, kterou oceníte na cestách nebo procházkách venku. Bez přídavku cukru i jakýkoliv konzervantů. Jen tropická chuť ovoce.
Lyofilizované neboli mrazem sušené maliny si díky šetrnému zpracování lyofilizací uchovávají většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a živiny. Jsou krásně křupavé, lehké a výživné.
Svěží plátky kokosu obalené v bílé čokoládě a na závěr poprášené ananasovým prachem.
Podobné produkty
Kokosová hnízda s pekany a pořádnou náloží semínek jsou tou nejkřupavější snídaní i svačinou v jednom.
Nejprve pohladí krémovým kokosem, poté zajiskří špetkou uzené soli a nakonec překvapí peprnou hřejivostí. Přesně taková je speciální čokoláda k Mezinárodnímu dni žen.
Tato čokoláda se sladkým ananasem a jemným kokosem je inspirovaná slavným karibským koktejlem. Stačí jeden kousek a ocitnete se v tropickém ráji.
Božský Ekvádor letos získal ocenění na světové soutěži potravin Great Taste Awards.
Sušení červíci jsou skvělou volbou pro večírky, rodinná setkání nebo jen jako rychlá svačina během dne.
Osvěžující maliny, křupavé pistácie a sametová čokoláda - to je oč tu běží! Exploze chutí a barev, která rozzáří i ten nejzamračenější den.
Čokoládu s chilli si dopřávali už staří Mayové. Staletími prověřená kombinace zahřeje tělo, povzbudí mysl a promění každé sousto v malý rituál.
Toto je nejkrémovější čokoláda bez mléka. Spojení výběrových kakaových bobů a kokosu přináší sametovou a bohatou chuť.
Tradiční české cukroví v čokoládě: oříškové máslo a křehké vanilkové rohlíčky v jedné sváteční tabulce pro sladké chvíle.
Mandle v čokoládě s vanilkou, citronem a energií z Matcha čaje. Jemná chuť se svěžím jarním dotekem – mandle, které si zamilujete.
