Super Veggie Červená řepa 60 g
Lyofilizované kousky červené řepy vás budou bavit. Stačí přidat hrst křupavých kousků do tvarohové pomazánky a hra barev může začít.
Detailní popis produktu
Červená řepa patří mezi nejoblíbenější zástupce sušené zeleniny. Většinou se s ní setkáte ve formě chipsů. Naše rubínově zbarvená řepa nejen, že extra křupe, ale má neskutečně sladkou chuť. Využijete ji zejména ve studené kuchyni. Během chvilky s ní vykouzlíte netradiční dipy nebo dezerty.
Díky unikátní technologii - lyofilizaci - si řepa uchovává většinu svých původních vlastností jako je barva, výrazná chuť a živiny. Vyniká vysokým obsahem vlákniny.
Bonusem mrazem sušené řepy je, že tolik nebarví.
Použití:
- do jogurtů a pomazánek
- na zdobení jednohubek i dezertů
- do salátů
TIP
Přidejte hrstku lyofilizované řepy na chléb s tvarohovou pomazánkou.
Věděli jste, že?
Lyofilizace neboli sušení mrazem je nejšetrnější metoda zpracování potravin. Čerstvé suroviny se hluboce zmrazí a následně se z nich při nízkém tlaku odpaří veškerá voda. Díky tomu si lyofilizované potraviny zachovávají své původní vlastnosti jako je barva, plnohodnotná chuť, aroma a obsah zdraví prospěšných látek.
ZEMĚ PŮVODU: EU
SLOŽENÍ: 100% mrazem sušená červená řepa
| Energetická hodnota | 1338 kJ / 318 kcal |
|---|---|
| Tuky | 0,5 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 58 g |
| - z toho cukry | 56 g |
| Vláknina | 21,5 g |
| Bílkoviny | 9,5 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti a slanosti, svačinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299009555 |
| EAN: | 8596299009555 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Značka: | NATU |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| Hmotnost: | 60 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu, ale tyhle křupavé kousky vám vyrazí dech. Po jablečných chipsech s vůní jahod se doma rychle zapráší! Nadchnou bez rozdílu věku. Sladké i bez přídavku cukru a bohaté na vlákninu.
Šťavnaté nesířené jumbo meruňky obalené tmavou čokoládou z výběrových kakaových bobů. Přirozeně sladké, plné vlákniny a vitamínů.
Dětský mix je křupavá svačina plná energie: kešu, mandle, kokos s kakaem, lyofilizovaný banán a jahody. Ideální pro malé i velké dobrodruhy na cestách.
Lyofilizované neboli mrazem sušené lahodné borůvky si díky šetrnému zpracování lyofilizací uchovávají většinu původních vlastností jako je vůně, chuť, barva a živiny. Jsou krásně křupavé, lehké a výživné.
Sladké jako bonbon, ale 100% přírodní! BIO ananasové kuličky jsou vyrobené z nadrceného sušeného ananasu bez přidaného cukru a konzervantů. Zdroj vitamínu D a draslíku.
Datlová pasta je velmi sladká, krásně měkká a celistvá. Dobře ji využijete v raw kuchyni, při výrobě tyčinek a desertů. Datlová pasta je 100% čistý přírodní produkt, neobsahuje žádné konzervační látky, barviva ani sladidla.
Podobné produkty
Mandle v čokoládě s vanilkou, citronem a energií z Matcha čaje. Jemná chuť se svěžím jarním dotekem – mandle, které si zamilujete.
Sušení červíci jsou skvělou volbou pro večírky, rodinná setkání nebo jen jako rychlá svačina během dne.
Tato čokoláda se sladkým ananasem a jemným kokosem je inspirovaná slavným karibským koktejlem. Stačí jeden kousek a ocitnete se v tropickém ráji.
