Lyofilizované maliny
Mrazem sušené maliny si díky šetrnému zpracování uchovávají až 90 % původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah zdraví prospěšných látek.
Detailní popis produktu
Mrazem sušené maliny jsou lehké a krásně křupavé. Při kontaktu s vodou změknou a navrací se téměř do původního stavu.
VYUŽITÍ: Čerstvé maliny se nedají příliš dlouho skladovat, oproti tomu mrazem sušené maliny si můžete vychutnat po celý rok. Můžete je konzumovat samotné nebo je přidat do müsli, jogurtu, cereálních kaší, do čaje i při pečení. Skvěle ochutí smoothie
SLOŽENÍ: 100 % mrazem sušené maliny celé
| Energetická hodnota | 900 kJ / 214 kcal |
|---|---|
| Tuky | 1,9 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 30,1 g |
| - z toho cukry | 30,1 g |
| Vláknina | 29 g |
| Bílkoviny | 8,1 g |
| Sůl | 0,02 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Značka: | NATU |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| Obsah balení: | 20g, 45g |
| EAN 45g: | 8595653803136 |
| EAN 20g: | 8595653803129 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Lyofilizované neboli mrazem sušené lahodné borůvky si díky šetrnému zpracování lyofilizací uchovávají většinu původních vlastností jako je vůně, chuť, barva a živiny. Jsou krásně křupavé, lehké a výživné.
Podobné produkty
Osvěžující kombucha bancha s příchutí citronu je vyráběna z čajové houby kombucha. Nápoj chutná podobně jako jablečný mošt.
Mléčně kvašená zeleninová šťáva z přímého lisování (řepa, mrkev, celer, ředkev). K podpoře střevního mikrobiomu.
Černé fazole jsou předvařené a ochucené jen špetkou mořské soli – připravené k okamžitému použití.
Podporuje správné fungování lymfatického systému, vylučování a očistu.
Napomáhá komfortu během menstruace a klimakteria u žen. Přispívá k normálnímu trávení a vylučování vody z těla.
