LuckyFit 100 % ananasová rolka 27g - exp. 3/26
Ovocná rolka ze 100% ananasu – ideální zdravá svačinka a skvělá alternativa ke klasickému ovoci.
Detailní popis produktu
Naučme společně děti mlsat zdravě.
Chuťová exploze se 100% ananasovou rolkou
Složení 100 % ananasové rolky je pečlivě vybráno tak, aby každé sousto bylo intenzivním zážitkem. Díky 100 % ananasu se jedná o nezaměnitelnou chuťovou explozi

Zdravá a vzrušující svačina
Vsaďte na LuckyFit ovocné rolky, které jsou vyrobeny ze 100 % ananasu. Tyto lahodné dobroty přinášejí zdravou a zábavnou alternativu ke klasickému ovoci.
Každá rolka váží 27 g, což z ní dělá ideální svačinku během dne.
SLOŽENÍ: 100% ananas
HMOTNOST: 27g
Výhody produktu
- 100 % ovoce jednoho druhu
- Bez lepku
- Bez přidaných cukrů
- Bez konzervantů
- Bez barviv
- Bez dalších zbytečností
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G:
| Energetická hodnota | 1347 kJ / 318 kcal |
| Tuky | 0,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 70 g |
| z toho cukry | 69 g |
| Vláknina | 12 g |
| Bílkoviny | 2,5 g |
| Sůl | 0.01 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 0796554125572 |
| Značka: | LuckyFit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Bitters Energy a.s |
|---|---|
| Adresa : | Fügnerovo náměstí 1808/3 Nové Město 120 00 Praha 2 |
| E-mail : | info@bitters.cz |
Související produkty
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Sušené ananasové kroužky jsou bez přidaného cukru a oxidu siřičitého. Vhodné jako svačinka pro malé i velké.
Vysoce účinný přírodní antioxidant z mikrořasy Haematococcus pluvialis, který podporuje zdraví očí, pokožky, srdce a imunitního systému, pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a přispívá k celkové vitalitě organismu.
Máte vysoký krevní tlak nebo hladinu cholesterolu? Trápí vás Candida Albicans nebo Helicobacteria Pilori? Chcete podpořit imunitu organismu? Až 6-krát vyšší obsah SAC než v běžném česneku. Antivirální, antibakteriální a protiplísňové účinky.
Jedná se o nejkvalitnější, skutečně za studena lisovaný, plnohodnotný olej z černuchy seté.
Podobné produkty
Osvěžující kombucha bancha s příchutí citronu je vyráběna z čajové houby kombucha. Nápoj chutná podobně jako jablečný mošt.
Bio Asian Sprinkle s wakame, rajčaty a houbami. Umami směs inspirovaná Japonskem pro bowls, ryby i svěží saláty.
Hruška a rakytník v dokonalé harmonii. Sirup plný vitamínů, svěží kyselosti a jemné sladkosti pro podporu imunity i skvělou chuť.
Konjakové těstoviny ve tvaru špaget vyrobené z prvotřídní konjakové mouky, jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají nízkokalorickou alternativu k běžným špagetám.
Bio kořenící směs pro dokonalé nakládačky. Výrazná chuť pro zavařování zeleniny i hub snadno a rychle
