Borůvkové kuličky s kešu krémem 70 g
Sametově jemné kuličky plné ovocné chuti. Vyrobené z krémových kešu oříšků, kakaového másla a mrazem sušených borůvek.
Detailní popis produktu
Malé kuličky plné chuti, které si oblíbí děti i dospělí. Vyrobené výhradně z přírodních surovin – krémových kešu oříšků, jemného kakaového másla a mrazem sušených borůvek. Borůvkové kuličky jsou měkké, vláčné a rozplývají se na jazyku. Decentní sladkou chuť jim propůjčuje datlový sirup, žádný rafinovaný cukr v nich nenajdete. Ochucené voňavou Bourbon vanilkou z Madagaskaru a špetkou soli pro dokonalé vyladění chuti.
Díky šetrnému raw zpracování si zachovávají maximum živin a autentickou chuť. Finální obalení v borůvkovém prachu dodává kuličkám opojnou vůni, svěží ovocnou chuť a výrazné zbarvení. Užijte si čistou chuť přírody bez kompromisů!
V balíčku najdete 10 kuliček. Výživný snack, který oceníte, když vás honí mlsná nebo potřebujete rychle doplnit energii.
TIP:
Rychlá svačinka na cesty i sladká tečka ke kávě. Praktické balení se hravě vejde do školního batohu i kabelky.
SLOŽENÍ: 54 % kešu ořechy, datlový sirup, kakaové máslo, 9 % mrazem sušené borůvky, himalájská růžová sůl, mletá Bourbon vanilka
| Energetická hodnota | 2146 kJ/516 kcal |
|---|---|
| Tuky | 36,4 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 12 g |
| Sacharidy | 45 g |
| - z toho cukry | 27 g |
| Vláknina | 6 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Sůl | 0,2 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechy a semena |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299338518 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Hmotnost: | 70 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Bio jablečné kostičky. Sladké a chutné. Vhodné do kaší, jídel, nebo jen tak samotné.
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Podobné produkty
Šťavnaté plátky sušeného manga obalené křupavou vrstvou tmavé čokolády – a voilà! Tropické mlsání plné svěžích chutí a poctivých surovin je na světě.
Sušené ananasové kroužky jsou bez přidaného cukru a oxidu siřičitého. Vhodné jako svačinka pro malé i velké.
Sladké jako bonbon, ale 100% přírodní! BIO ananasové kuličky jsou vyrobené z nadrceného sušeného ananasu bez přidaného cukru a konzervantů. Zdroj vitamínu D a draslíku.
Bio jablečné kostičky. Sladké a chutné. Vhodné do kaší, jídel, nebo jen tak samotné.
Přibalte si na cesty fialového parťáka a užívejte si letní pohodu kdekoliv a kdykoliv. Mrazem sušené kousky dračího ovoce vás překvapí nasládlou chutí s lehce kyselým nádechem.
Hravý mix ovocných kuliček z manga a ananasu, které chutnají jako bonbony, ale uvnitř najdete jen 100% ovoce. Přirozeně sladké, bez přidaného cukru.
