Jahodové kuličky s kešu krémem 70 g
Jahodové kuličky plné chuti: šťavnaté jahody, kešu a kakaové máslo. Slazeno datlovým sirupem, s vanilkou a jahodovým prachem.
Detailní popis produktu
Objevte gurmánskou pochoutku plnou živin! Každá kulička je ručně vyrobena z těch nejčistších surovin: krémového kešu krému, jemného kakaového másla a svěžích lyo jahod. Oslazené pouze přírodním datlovým sirupem a ochucené voňavou Bourbon vanilkou a špetkou soli pro dokonalou rovnováhu chuti. Pro maximální zachování živin a přirozenou chuť surovin jsme zvolili šetrné raw zpracování. Závěrečné obalení kuliček v jahodovém prachu jim dodává tu pravou svěží chuť a ovocnou vůni. Vychutnejte si 100% čistou chuť přírody bez kompromisů!
Jahodové kuličky skvěle padnou do malých dětských ruček, ale pochutnají si na nich i dospělý. Výživný snack, který oceníte, když vás honí mlsná nebo potřebujete doplnit energii.
TIP: Perfektní jako rychlá svačinka na výlety i sladká tečka ke kávě.
SLOŽENÍ:
56 % kešu ořechy, datlový sirup, kakaové máslo, 6 % mrazem sušené jahody, himalájská růžová sůl, Bourbon vanilka mletá
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
Nutriční hodnoty jsou uvedeny na množství 100 g
| Energetická hodnota | 2273 kJ/546 kcal |
|---|---|
| Tuky | 43 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 16 g |
| Sacharidy | 37 g |
| - z toho cukry | 22,6 g |
| Vláknina | 3,9 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Sůl | 0,2 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechy a semena |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299014887 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Hmotnost: | 70 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Bio jablečné kostičky. Sladké a chutné. Vhodné do kaší, jídel, nebo jen tak samotné.
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Podobné produkty
Ovocná rolka ze 100% ananasu – ideální zdravá svačinka a skvělá alternativa ke klasickému ovoci.
Užijte si chuť léta kdykoliv během roku se sladkými kousky manga. Křupavé, voňavé a plné chuti. Vhodné jako rychlá svačinka nebo k ochucení kaší, müsli i smoothie.
Hravý mix ovocných kuliček z manga a ananasu, které chutnají jako bonbony, ale uvnitř najdete jen 100% ovoce. Přirozeně sladké, bez přidaného cukru.
Lyofilizované neboli mrazem sušené maliny si díky šetrnému zpracování lyofilizací uchovávají většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a živiny. Jsou krásně křupavé, lehké a výživné.
Sušené ananasové kroužky jsou bez přidaného cukru a oxidu siřičitého. Vhodné jako svačinka pro malé i velké.
Svěží plátky kokosu obalené v bílé čokoládě a na závěr poprášené ananasovým prachem.
Mrazem sušené borůvky mají vysoký obsah kyseliny listové – folátu. Borůvky jsou dále dobrým zdrojem jódu, manganu, vlákniny i vitaminu E a B5.
Baby banánky sušené africkým sluncem v tmavé čokoládě – křupavé na povrchu a medově sladké uvnitř. Lahodná pochoutka pro každého.
