Kopřiva list prášek BIO 130 g
Kopřiva dvoudomá je všestranná bylina využívána pro své blahodárné účinky. Přispívá zejména k normální funkci ledvin, prostaty, kardiovaskulárního systému a trávicího traktu.
Detailní popis produktu
Prášek z listů kopřivy využijete i při celkové očistě organismu. Náš prášek z listů kopřivy pochází z ekologického zemědělství a je v RAW kvalitě.
Kopřiva dvoudomá přispívá:
- k normálnímu stavu kloubů
- přirozená obranyschopnost - imunitní systém
- k normální funkci dýchacího systému
- k osvěžení a pročištění těla
- podporuje celkový stav organismu
- podporuje normální funkci močových cest, ledvin a prostaty – vylučování
- podporuje normální činnost cévní soustavy
- podporuje normální hladinu glukózy v krvi
- podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému
- podporuje normální činnosti gastrointestinálního traktu - pohyb střev – mikroflóra
- podporuje vitalitu a dodává energii
Použití
15 g (1 polévková lžíce) můžete rozdělit do několika denních dávek.
TIP
Prášek z kopřivy můžete smíchat s vodou nebo přidat do oblíbeného nápoje a smoothie. Lze použít při vaření a pečení.
Věděli jste, že?
Kopřiva pálí kvůli obsahu tří látek (serotonin, histamin acetylcholin), které při zachycení do kůže svými mikroskopickými hroty vpouští do krve. Je to její obranný mechanismus, kterého se v práškové podobě bát nemusíte.
ZEMĚ PŮVODU: Bulharsko
SLOŽENÍ: 100 % BIO prášek z listů Kopřivy dvoudomé (Urtica dioica)
| Energetická hodnota | 1259 kJ / 309 kcal |
|---|---|
| Tuky | 3,9 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,8 g |
| Sacharidy | 26 g |
| - z toho cukry | 19 g |
| Vláknina | 24 g |
| Bílkoviny | 31 g |
| Sůl | 0,95 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Superpotraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299007346 |
| Obsah balení: | 130g |
| Značka: | NATU |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| EAN: | 8596299007346 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Lahodná směs lesního ovoce, vloček a ořechů zapečená s mandlovým máslem a javorovým sirupem vás zasytí na celé dopoledne.
Rychle vstřebatelný zdroj energie vyhledávaný sportovci a všemi, kteří chtějí zdravě jíst a hledají lehký tuk do svého jídelníčku. MCT tuky se snadněji tráví. Díky tomu je MCT Kokosový olej efektivně spalován a funguje jako energetické palivo místo toho, aby ho tělo ukládalo do tukových zásob.
Osvěžující kombucha bancha s příchutí citronu je vyráběna z čajové houby kombucha. Nápoj chutná podobně jako jablečný mošt.
Podobné produkty
prasklé víčko - Směs kravského a kozího kolostra pro podporu imunity, regenerace a trávení.
Přírodní podpora imunity, trávení a celkového zdraví, vhodné i pro lidi s intolerancí laktózy.
U zvířat kozí kolostrum pomáhá převážně při: autoimunitní onemocnění, chronické infekce, kožní problémy, alergie, chronické bakteriální infekce, virová onemocnění, únava zvířete, opakující se zažívací potíže, lymská borelióza, klíšťová encefalitida, urychlení regenerace tkání.
U zvířat kozí kolostrum pomáhá převážně při: autoimunitní onemocnění, chronické infekce, kožní problémy, alergie, chronické bakteriální infekce, virová onemocnění, únava zvířete, opakující se zažívací potíže, lymská borelióza, klíšťová encefalitida, urychlení regenerace tkání.
Fialový Irský mech je pečlivě sklízen, aby si zachoval své barevné výhody a má mnohem silnější oceánskou vůni a chuť než zlatý irský mech.
Colostrum s rakytníkem podporuje imunitu, energii a vitalitu. Přírodní doplněk bohatý na vitamíny, imunoglobuliny a antioxidanty.
BIO kopřivový prášek z ručně sbíraných listů. Skvělý do smoothie, jídel i čaje pro každodenní podporu vitality.
Fialová mořská řasa- doplněk stravy je pečlivě sklízen, aby si zachoval své barevné výhody a má mnohem silnější oceánskou vůni a chuť než zlatý irský mech. Je úplně vysušený bez obsahu mořské soli.
