Mini mix pekan a mandle 80 g
Mini mix ořechů plný energie! Pekany, mandle, kešu a lískové ořechy zasytí i potěší. Zdravá svačinka do kapsy pro každého, kdykoliv ji potřebujete.
Detailní popis produktu
Miluje oříšky a chce je mít vždy po ruce. Sáhne po mini mixech, ideálních na cesty, do batohu i domů. Jsou namíchané z naturálních ořechů bez konzervantů, přidaného cukru a siřičitanů.
Zdravá energie do kapsy. Tento mix nepražených a nesolených ořechů dodá tělu kvalitní tuky, vlákninu a přirozenou energii. Kombinuje pekany, mandle, kešu a lískové ořechy, které společně tvoří vyváženou a sytou svačinu.
Ořechy jsou přirozeným zdrojem nenasycených mastných kyselin, podporují dlouhodobé zasytění a stabilní energii bez výkyvů. Díky vláknině prospívají trávení a pomáhají udržet pocit sytosti i během náročného dne.
Základ tvoří kešu oříšky ze Západní Afriky, které vynikají jemně nasládlou chutí, krémovou strukturou a pevností. Doplňují je mandle odrůdy Nonpareil z Kalifornie, známé svou prémiovou kvalitou, spolu s nasládlými pekany a lískovými ořechy.
Odrůda Nonpareil nese název z francouzštiny a znamená „bezkonkurenční“ – a přesně takové tyto mandle jsou.
SLOŽENÍ:
33 % kešu ořechy jádra nepražená, 28 % mandle jádra loupaná, 23 % pekanové ořechy jádra, 18 % lískové ořechy jádra neloupaná. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 G:
Nutriční hodnoty jsou uvedeny na množství 100 g
| Energetická hodnota | 2590 kJ/625 kcal |
|---|---|
| Tuky | 56 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 6,4 g |
| Sacharidy | 20 g |
| - z toho cukry | 4 g |
| Vláknina | 7,2 g |
| Bílkoviny | 16,6 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechy a semena |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299222817 |
| Značka: | NATU |
| Obsah: | 80 g |
| Země původu: | mimo EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Přibalte si na cesty fialového parťáka a užívejte si letní pohodu kdekoliv a kdykoliv. Mrazem sušené kousky dračího ovoce vás překvapí nasládlou chutí s lehce kyselým nádechem.
exp.11/25 Vyzkoušejte tyčinku s kombinací arašídů a čokolády. Bez přidaného cukru a s vysokým obsahem zdravých tuků. Je ideální pro keto stravu a poskytne energii na celý den.
exp. 12/25 Okuste chuť a vůni orientu v podobě karamelizovaných mandlí se sezamem. Vyrobené z prémiových BIO mandlí ze Španělska. Pokušení, kterému nejde odolat.
Oříškovo-vanilkový sen: jemné kešu máslo s kokosem, vanilkou a špetkou himálajské soli. Dokonalé do kaší i jen tak na lžičku.
Mléčně kvašená zeleninová šťáva z přímého lisování (řepa, mrkev, celer, ředkev). K podpoře střevního mikrobiomu.
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Podobné produkty
Ovocná rolka ze 100% ananasu – ideální zdravá svačinka a skvělá alternativa ke klasickému ovoci.
Krémově jemné kakaové RAW kuličky s intenzivní čokoládovou chutí, která se rozplývá na jazyku. Vyrobené z kešu krému, kakaového másla a plnotučného nealkalizovaného kakaa.
Bio jablečné kostičky. Sladké a chutné. Vhodné do kaší, jídel, nebo jen tak samotné.
Pečené kokosové lupínky jsou křupavá, vlákninou nabitá pochoutka z ekologického zemědělství. Skvělé do kaší, jogurtů, dezertů i jako zdravá alternativa chipsů.
Lyofilizované neboli mrazem sušené lahodné borůvky si díky šetrnému zpracování lyofilizací uchovávají většinu původních vlastností jako je vůně, chuť, barva a živiny. Jsou krásně křupavé, lehké a výživné.
