Čertíkův mls 105 g
Ochutnejte mikulášský mix plný ďábelsky dobrých chutí! V Čertíkově mlsu objevíte maliny v čokoládě, lískové oříšky v bílé čokoládě s malinovým prachem, šťavnaté brusinky, pekany a křupavé mandle.
Detailní popis produktu
Pro letošní mikulášskou nadílku byly připraveny dvě originální edice – jemné Andělské křupání a hravý Čertíkův mls.
Zatímco andílci se nechají unést ovocnou lehkostí, malí rošťáci si zamilují tento ďábelsky lahodný mix čokoládových dobrot a křupavých plodů.
Tento čertík je sice nezbedný, ale plný poctivých ingrediencí, které potěší malé i velké mlsouny.
Uvnitř se ukrývají voňavé maliny obalené v jemné čokoládě, lískové oříšky v krémové bílé čokoládě s malinovým prachem a šťavnaté brusinky slazené jablečnou šťávou.
O pořádnou křupavost se starají pekany a mandle, které mixu dodávají bohatou chuť i energii.
Tato limitovaná edice je ideální pro každého, kdo chce vykouzlit úsměv v mikulášském balíčku a potěšit originální dobrotou, která spojuje hravost, kvalitu a poctivé suroviny.
SLOŽENÍ: 26 % klikva (klikva velkoplodá, jablečné sladidlo, jablečný koncentrát, slunečnicový olej), 22 % mandle, 21 % lískové ořechy v bílé čokoládě s malinou ((čokoláda (třtinový cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko), lískové ořechy, malinový prach)), 16 % maliny v hořké čokoládě ((hořká čokoláda (kakaová hmota, kokosový cukr, kakaové máslo, přírodní čekankový inulin), mrazem sušené maliny)), 15 % pekanové ořechy. Obsah kakaové sušiny v čokoládě min. 40 %.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
| Energetická hodnota | 2241 kJ/537 kcal |
|---|---|
| Tuky | 37 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 8,6 g |
| Sacharidy | 42,5 g |
| - z toho cukry | 31 g |
| Vláknina | 9,6 g |
| Bílkoviny | 9,1 g |
| Sůl | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299009951 |
| Značka: | NATU |
| Hmotnost: | 105 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu, ale tyhle křupavé kousky vám vyrazí dech. Po jablečných chipsech s vůní jahod se doma rychle zapráší! Nadchnou bez rozdílu věku. Sladké i bez přídavku cukru a bohaté na vlákninu.
100% BIO spirulina z ostrova Hainan. Bez přídavků barviv, pojiv či jiných chemických látek. 100% přírodní produkt
Myo-inositol je přírodní, biologicky dostupná forma inositolu, známá svým účinným působením na hormonální rovnováhu a celkový metabolismus.
Podobné produkty
Podporuje přirozené těhotenství, průběh laktace, dobré trávení, vyprazdňování a odstraňuje pocit těžkých nohou.
Přispívá ke snižování hmotnosti, správnému metabolismu, trávení a očistě organismu
