Kypřící prášek do pečiva BIO 150 g
Vhodný k přípravě třeného, křehkého, piškotového těsta, perníků a jiných pokrmů.
Detailní popis produktu
Allnature Kypřící prášek do pečiva je vhodný k přípravě třeného, křehkého, piškotového těsta, perníků a jiných pokrmů.
SLOŽENÍ: BIO kukuřičný škrob 55 %, regulátor kyselosti 22,5 % (prášek z vinného kamene - Tartrát draselný), jedlá soda 22,5 % (hydrogenuhličitan sodný - E500).
DÁVKOVÁNÍ: 3 lžičky (17 g) prášku na 500 g sypkých surovin.
UPOZORNĚNÍ:
Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji, mléka a sezamu.
OBSAH: 150 g
Výživové údaje na 100 g:
| Energetická hodnota | 372,5 kJ/89 kcal |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny |
0 g 0 g |
| Sacharidy - z toho cukry |
22 g 0 g |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595674642110 |
| Výrobce: | Allnature s.r.o, Březhradská 148/3, 503 32 Hradec Králové Česká republika |
| E-mail výrobce: | objednavky@allnature.cz |
| EAN: | 8595674642110 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Allnature je česká značka zaměřená na výrobu a prodej zdravé výživy, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Na trhu působí od roku 2013 a za tu dobu si vybudovala silnou pozici mezi zákazníky, kteří preferují kvalitní a šetrně zpracované produkty. Sortiment značky zahrnuje mimo jiné chia semínka, goji, spirulinu, různé druhy ořechů, přírodní oleje nebo bylinné extrakty. Allnature klade důraz na čisté složení, vysoký obsah účinných látek a šetrné zpracování surovin, často v BIO kvalitě. Výrobky této značky jsou dostupné jak prostřednictvím oficiálního e‑shopu, tak i v lékárnách, drogériích a dalších prodejnách zdravé výživy. V roce 2021 byla Allnature oceněna prestižním titulem Czech Superbrands, což potvrzuje její kvalitu a důvěryhodnost na českém trhu.
| Výrobní společnost : | Allnature s.r.o, |
|---|---|
| Adresa : | Březhradská 148/3, 503 32 Hradec Králové Česká republika |
| E-mail : | objednavky@allnature.cz |
Související produkty
Silikonová miska s přísavkou, která ji udržuje pevně a bezpečně na stole. Použitím víka se promění miska v nádobu na skladování.
Jedinečně navržené pásy jsou spojeny v dolní části zad namísto krku dítěte - zabraňují pohybu bryndáku kolem krku, jsou pro dítě pohodlné. Voděodolný.
Vyrobeno ze 100% prémiového potravinářského silikonu. Vhodné pro použití v troubě, mikrovlnné troubě, lednici i mrazáku.
Silikonová miska s přísavkou, která ji udržuje pevně a bezpečně na stole. Použitím víka se promění miska v nádobu na skladování.
Nebělený pečicí papír If You Care z odolného TCF papíru. Bez chloru a toxinů, kompostovatelný, šetrný k přírodě i zdraví.
Jedinečně navržené pásy jsou spojeny v dolní části zad namísto krku dítěte - zabraňují pohybu bryndáku kolem krku, jsou pro dítě pohodlné. Voděodolný.
Vyrobeno ze 100% prémiového potravinářského silikonu. Vhodné pro použití v troubě, mikrovlnné troubě, lednici i mrazáku.
Set obsahuje: talíř dělený s přísavkou, bryndák s kapsou a lžičku s bambusovou rukojetí. Podporuje metodu BLW a nezávislost dítěte.
If You Care nebělené pečicí archy TCF jsou bez chloru, kompostovatelné a nepřilnavé. Praktické předem nastříhané archy 38×41 cm usnadní ekologické pečení.
Silikonový talíř dělený na 3 různě veliké části. Přísavka udržuje talíř pevně a bezpečně na stole.
Podobné produkty
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
