Matcha tea BIO Premium Japan 70 g
Matcha tea je pro své účinky na lidské tělo nejcennější formou zeleného čaje na světě. Obsahuje 5x více antioxidantů než jiné potraviny a větší množství kofeinu a antioxidantů, než se nachází v obyčejném zeleném čaji.
Detailní popis produktu
Jedná se o nejlepší formu zeleného čaje nejen kvůli náročnosti produkce, ale především díky blahodárným účinkům na organismus. Zelený čaj Matcha je speciálně pěstován, sklízen a následně selektován. Díky fermentaci nedochází k úniku živin a do poslední fáze mletí se dostanou jen prvotřídní čajové lístky. Výsledkem je sytě zelený jemný prášek, který má stimulační účinky, podporuje koncentraci a metabolismus tuků. Matcha Tea má exkluzivní chuť a jednoduše dodá šmrnc i barvu mnohým pokrmům.
Účinky
Camellia sinensis (čajovník čínský - zelený čaj):
- je antioxidant
- podporuje normální činnost srdce
- podporuje metabolismus tuků
- podporuje orální zdraví
- kontroluje tělesnou hmotnost
- podporuje duševní stav a výkon, koncentraci a učení
Návod na přípravu
Příprava Matcha čaje je obřadním rituálem, který podléhá přísným pravidlům. Pro klasický čajový obřad budete potřebovat: bambusovou lžičku, bambusovou metličku a keramickou misku. Při přípravě je důležité se vyhnout kovovému nádobí, které ničí prospěšné látky.
Tradiční čajový obřad:
1 bambusovou lžičku čaje Matcha (1g) dáme do misky a přelijeme 80 ml horké vody (max. 70 °C). Následně bambusovou metličkou vyšleháme do husté pěny a ihned podáváme.
V shakeru za studena:
2–4 g prášku smíchejte v shakeru se studenou vodou, získáte tak lahodný osvěžující nápoj.
ZEMĚ PŮVODU: Japonsko
SLOŽENÍ: 100% BIO prášek ze zeleného čaje Matcha
| Energetická hodnota | 1155 kJ / 275 kcal |
|---|---|
| Tuky | 3,5 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,7 g |
| Sacharidy | 33 g |
| - z toho cukry | 1,8 g |
| Vláknina | 31,2 g |
| Bílkoviny | 27,3 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Vitamin E | 19 mg (158% RHP) mg |
| Vitamin C | 196 mg (245% RHP) mg |
| Draslík | 2150 mg (107,5% RHP) mg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299006257 |
| Obsah balení: | 70g |
| Značka: | NATU |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| EAN: | 8596299006257 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
100% mletá BIO spirulina. Bez přídavků barviv, pojiv či jiných chemických látek. 100% přírodní produkt
100% BIO spirulina z ostrova Hainan. Bez přídavků barviv, pojiv či jiných chemických látek. 100% přírodní produkt
Přibalte si na cesty fialového parťáka a užívejte si letní pohodu kdekoliv a kdykoliv. Mrazem sušené kousky dračího ovoce vás překvapí nasládlou chutí s lehce kyselým nádechem.
Křupavé kostičky jablek se skvěle hodí do ovesné kaše, závinů nebo müsli. Jejich typickou sladko-kyselou chuť si můžete bez krájení vychutnat kdykoli a kdekoli.
Ashwagandha působí jako adaptogen, podporuje duševní a kognitivní činnost, přispívá k duševnímu zdraví a relaxaci.
Podobné produkty
Unikátní přírodní železo s BIO práškem z aceroly, který je bohatý na vitamín C podporující vstřebávání železa v lidském organismu! Železo patří k nezbytným minerálům v lidském těle, podporuje krvetvorbu, přenos kyslíku a tvorbu energie.
BIO oleje pro podporu růstu vlasů obsahují lněný, světlicový, dýňový, slunečnicový, pšeničné klíčky, rozmarýn a pupalku, pro zdravé vlasy.
Nový a vylepšený GutZyme™ HCl. Pomáhá správně trávit jídlo, což pomáhá snížit reflux, nadýmání a plynatost, obnovit hladinu HCl, maximalizovat vstřebávání živin. Ideální pro ty, kteří dodržují GAPS dietu, omezují příjem obilovin a sacharidů. Každá kapsle obsahuje 200mg HCL a 4mg pepsinu
Korálovec ježatý, také známý pod názvy hou tou gu či yamabushitake obsahuje vysoké množství bioaktivních látek, které mají příznivé účinky na celý organismus, ale především na mozek, srdce a střeva.
100% mletá BIO spirulina. Bez přídavků barviv, pojiv či jiných chemických látek. 100% přírodní produkt
Listy annony jsou zpracovávány v potravinářském standardu, avšak dle nařízení EU 258/97 nesmí být graviola použita jako potravina či doplněk stravy.
Unikátní kombinace bakteriálních kultur, prebiotické vlákniny a trávicích enzymů pro podporu trávení a rovnováhy střevní mikroflóry.
Andělika čínská - ženský ženšen pomáhá obnovit hormonální rovnováhu, vitalitu a duševní pohodu. Vyrovnává hladinu estrogenu a zlepšuje průtok krve do pánevní oblasti.
V dnešním uspěchaném světě vaše játra snáší břemeno moderního života, zpracovávají vše od stravy až po toxiny v životním prostředí. Balanced Liver poskytuje přesně to, co potřebují vaše játra.
