Ovocné kuličky mangové s limetkou 90 g
Mangové kuličky s limetkou jsou vyrobeny ze 100% z ovoce. Přirozeně bohaté na obsah vitaminu C a draslík. Ideální svačina pro děti.
Detailní popis produktu
Ovocné kuličky mangové s limetkou 90 g
To je ale svěží novinka! Září jako africké slunce, voní jako léto a chutná jako osvěžující ovocný bonbon. Uvnitř ale nenajdete nic jiného než 100 % ovoce – mango, ananas a kapku limetkové šťávy, která dodává kuličkám příjemně svěží šmrnc.
Kuličky jsou vyrobeny z pečlivě vybraného zralého ovoce, které má přirozeně sladkou chuť. Jsou měkké, šťavnaté a sladké i bez přídavku cukru a konzervantů. Navíc vynikají vysokým obsahem vlákniny, takže zasytí a dodají energii.
Užijte si jejich svěží ovocnou chuť kdykoliv během dne. Skvěle padnou do malých dětských ruček, ale pochutnají si na nich i dospělí. Ideální zdravý snack, když vás honí mlsná nebo potřebujete rychle doplnit energii.
TIP: Přibalte je dětem do batohu, vezměte si je na cesty nebo je přidejte do svačinového boxu pro extra ovocnou dávku svěžesti.
SLOŽENÍ:
49 % sušené mango, 49 % sušený ananas, 2 % limetková šťáva
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
| Energetická hodnota | 1290 kJ/308 kcal |
|---|---|
| Tuky | 1 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 70 g |
| - z toho cukry | 57 g |
| Vláknina | 8 g |
| Bílkoviny | 2,5 g |
| Sůl | 0 g |
| Vitamin C | 47,48 mg (59 % RHP) |
| Draslík | 660 mg (33 % RHP) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299335876 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Hmotnost: | 90 g |
| Země původu: | Ghana |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
Bio jablečné kostičky. Sladké a chutné. Vhodné do kaší, jídel, nebo jen tak samotné.
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Podobné produkty
Nepasterizovaná BIO kombucha ze zeleného čaje – živý, jemně perlivý nápoj. Přirozená fermentace a osvěžující, autentická chuť.
Nepasterizovaná kombucha – živý, jemně perlivý nápoj z fermentovaného čaje. Osvěžující chuť, přírodní proces a tradice z východní Asie.
