Prášek ze zelených výhonků mladého ječmene v BIO kvalitě představuje celkové tonikum vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje. Obsahuje vitamin A a thiamin, z minerálních látek zejména vápník, železo a draslík.
Detailní popis produktu
Ječmen (Hordeum vulgare) se sklízí v rané fázi vývoje, kdy rostlina dosahuje maximální výšky do 12 cm. V tomto období obsahuje nejvíce živin. Zelené výhonky jsou následně sušeny a rozmělněny na jemný zelený prášek. Mladé výhonky ječmene přirozeně neobsahují lepek.
Nápoj z mladého ječmene příznivě ovlivňuje celkový stav organismu a má silné antioxidační schopnosti.
Prášek z mladého ječmene je v BIO kvalitě a pochází z Evropské Unie. Pěstuje se bez použití pesticidů a jiných chemických látek.
Účinky
- podporuje celkový stav organismu
- je antioxidant
- celkově povzbuzuje organismus díky obsahu vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje
Použití
1 čajová lžička (2 g) 3x denně, nejlépe na lačno nebo před jídlem.
TIPY
Připravte si lahodný osvěžující nápoj smícháním prášku z mladého ječmene se 150–200 ml vody nebo přimíchejte do smoothie, oblíbeného nápoje nebo do kaše. S práškem můžete experimentovat při pečení nebo při přípravě RAW pochutin.
Věděli jste, že?
Mladý ječmen pomáhá udržovat acidobazickou rovnováhu v těle. Překyselení organismu je nežádoucí stav.
ZEMĚ PŮVODU: EU
SLOŽENÍ: 100% BIO prášek z mladého ječmene (Hordeum vulgare)
| Energetická hodnota | 1131 kJ / 270 kcal |
|---|---|
| Tuky | 1,7 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| Sacharidy | 28 g |
| - z toho cukry | 15,4 g |
| Bílkoviny | 22,6 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Vitamin A | 5899 IU |
| Thiamin Vitamin B1 | 328 mg |
| Draslík | 2106 mg |
| Železo | 14,6 mg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Superpotraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299006295 |
| Obsah balení: | 80g |
| Značka: | NATU |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| EAN: | 8596299006295 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
100% mletá BIO spirulina. Bez přídavků barviv, pojiv či jiných chemických látek. 100% přírodní produkt
Přibalte si na cesty fialového parťáka a užívejte si letní pohodu kdekoliv a kdykoliv. Mrazem sušené kousky dračího ovoce vás překvapí nasládlou chutí s lehce kyselým nádechem.
Goodie Super 5 Greens je výjimečnou směsí sušených šťáv v BIO a RAW kvalitě z 5 zelených superpotravin. Směs je plná chlorofylu, vitamínů (A, B, C, E, K), minerálů (jako železo, hořčík, vápník, draslík, fosfor, zinek či selen), aminokyselin, antioxidantů a enzymů a dohromady tvoří účinný mix pro komplexní podporu zdraví.
Podobné produkty
Fialový Irský mech je pečlivě sklízen, aby si zachoval své barevné výhody a má mnohem silnější oceánskou vůni a chuť než zlatý irský mech.
Přírodní podpora imunity, trávení a celkového zdraví, vhodné i pro lidi s intolerancí laktózy.
BIO kopřivový prášek z ručně sbíraných listů. Skvělý do smoothie, jídel i čaje pro každodenní podporu vitality.
BIO prášek ze šťávy mladé pšenice plný antioxidantů, chlorofylu, minerálů a enzymů pro očistu organismu a aktivní životní styl.
Divoce rostoucí Irský mech je mořská řasa, která je nesušená, čerstvá a ručně sbíraná. Irský mech je oblíbený právě díky své schopnosti vytvářet gel.
U zvířat kozí kolostrum pomáhá převážně při: autoimunitní onemocnění, chronické infekce, kožní problémy, alergie, chronické bakteriální infekce, virová onemocnění, únava zvířete, opakující se zažívací potíže, lymská borelióza, klíšťová encefalitida, urychlení regenerace tkání.
Total Detox Mix BIO obsahuje spirulinu, zelený ječmen, kurkumu a zelenou pšenici pro podporu detoxikace a celkové vitality.
Fialová mořská řasa- doplněk stravy je pečlivě sklízen, aby si zachoval své barevné výhody a má mnohem silnější oceánskou vůni a chuť než zlatý irský mech. Je úplně vysušený bez obsahu mořské soli.
VYLEPŠENÁ - 4 odrůdy macy – červená, černá, žlutá a fialová v BIO a RAW kvalitě, která zaručuje maximální kvalitu bioaktivních látek, aby vznikla nepřekonatelná přírodní síla, která povzbuzuje fyzické i duševní zdraví. Zdroj fytoestrogenu, podporuje hormonální systém, výkon, paměť, sexualitu a plodnost u mužů i u žen.
