Prášek z Moringy je považován za jeden z nejlepších přírodních multivitamínů a patří mezi nejvýživnější potraviny s vysokým množství antioxidantů.
Detailní popis produktu
Nejvíce výživné jsou listy, které se dají konzumovat v syrové i usušené podobě. Moringa se přirozeně vysouší v sítích na slunci, aby nepřicházela o drahocenné složky. Suché listy se poté melou a drtí na velmi jemný zelený prášek.
Prášek z listů moringy má lahodnou lehce štiplavou chuť. Je vhodný pro všechny, kdo vyžadují zvýšený přísun živin (mikronutrientů) - pro sportovce, vegany, vegetariány, seniory ale i děti. Moringa je zdrojem mnoha vitaminů, minerálních látek a bílkovin. Navíc živiny jsou zastoupeny v dokonalém poměru, které lidské tělo dokáže maximálně využít a vstřebat.
Moringa je v BIO kvalitě. Zpracovává se velmi šetrným způsobem, neobsahuje geneticky modifikované složky GMO.
Použití
2 čajové lžičky (4 g) 1–2 x denně.
TIPY
Moringu si můžete vychutnávat ve formě lahodného nápoje smícháním prášku se 150–200 ml studené nebo horké vody (do 90 °C), nebo můžete prášek přidat do kaše, smoothie, salátu nebo do polévky.
Věděli jste, že?
Moringa pochází původně z Indie, kde je po tisíciletí využívána v ajurvédské medicíně. Zmínky o ní jsou k dohledání i ve starověkých Védách (staroindických hinduistických textech).
ZEMĚ PŮVODU: Egypt
SLOŽENÍ: 100 % BIO prášek z listů Moringy olejodárné (Moringa oleifera)
| Energetická hodnota | 368 kJ / 87 kcal |
|---|---|
| Tuky | 1,5 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| Sacharidy | 8,3 g |
| - z toho cukry | 1 g |
| Vláknina | 2 g |
| Bílkoviny | 9,4 g |
| Sůl | 0,01 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299007353 |
| Obsah balení: | 130g |
| Značka: | NATU |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| EAN: | 8596299007353 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
100% mletá BIO spirulina. Bez přídavků barviv, pojiv či jiných chemických látek. 100% přírodní produkt
Přibalte si na cesty fialového parťáka a užívejte si letní pohodu kdekoliv a kdykoliv. Mrazem sušené kousky dračího ovoce vás překvapí nasládlou chutí s lehce kyselým nádechem.
Nový a vylepšený GutZyme™ HCl. Pomáhá správně trávit jídlo, což pomáhá snížit reflux, nadýmání a plynatost, obnovit hladinu HCl, maximalizovat vstřebávání živin. Ideální pro ty, kteří dodržují GAPS dietu, omezují příjem obilovin a sacharidů. Každá kapsle obsahuje 200mg HCL a 4mg pepsinu
Podobné produkty
Cítíte se neustále unavení, bojujete s vyčerpáním nebo pociťujete oslabení imunity? To vše jsou příznaky nedostatku železa, běžného, ale často přehlíženého problému, který může výrazně ovlivnit vaše zdraví.
Jedná se o nejkvalitnější, skutečně za studena lisovaný, plnohodnotný olej z černuchy seté.
Drmek obecný pomáhá ženám zvládat cyklické změny i hormonální výkyvy. Pouze jedna kapsle denně.
Trávíte v práci hodiny před obrazovkou? Rádi si čtete, nebo po celém dni cítíte, že máte unavené oči? Vyzkoušejte unikátní recepturu s kombinací luteinu, zeaxanthinu, vitamíny C a E, borůvkového extraktu a zinku v prémiové kvalitě.Synergická směs pomáhá chránit oči, podporuje zrakovou ostrost a účinně bojuje proti oxidačnímu stresu.
exp. 10/25 Komplexní bezkofeinová předtréninková směs. BCAA + L-citrulin, L-arginin, beta-alanin + hořčík.
V dnešním uspěchaném světě vaše játra snáší břemeno moderního života, zpracovávají vše od stravy až po toxiny v životním prostředí. Balanced Liver poskytuje přesně to, co potřebují vaše játra.
