Kaše rýžová 300 g
Instantní kaše jsou výbornou variantou nejen pro vaše snídaně. Mezi jejich přednosti patří rychlá a snadná příprava a variabilnost použití. Přidáním různých surovin z nich vytvoříte mnoho chutných pokrmů.
Detailní popis produktu
Ráno dělá den a snídaně dělá ráno. Dobrá snídaně vám zajistí dostatek energie a pocit sytosti. Ale právě ráno člověk často nejvíce pospíchá a nemá na přípravu jídla moc času. V takovém případě můžete sáhnout po instantní kaši, třeba zrovna rýžové.
Rýže je přirozeně bezlepková obilovina, kterou se živí až čtvrtina zemské populace. Příprava kaše z ní trvá tradičně asi 40 minut, vy ji ale můžete mít hotovou během chvilky.
Fantazii se meze nekladou a do své kaše si můžete pokaždé přidat něco jiného. Z jednoho sáčku si tak uděláte mnoho různých a chutných pokrmů.
SLOŽENÍ:
rýžová mouka
Skladujte v suchu.
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1549 kj / 365 kcal |
| Tuky | 0.6 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 0.2 g |
| Sacharidy | 82.0 g |
| Z toho cukry | 0.5 g |
| Vláknina | 1.1 g |
| Bílkoviny | 7.5 g |
| Sůl | 0.1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595016550486 |
| Výrobce: | COUNTRY LIFE s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Beroun 1 |
| Obsah: | 300 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | COUNTRY LIFE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nenačovice 87, 266 01 Beroun 1 |
| E-mail : | recepce@countrylife.cz |
Související produkty
Měkké silikonové brčko je šetrné k dásním, lze snadno vyčistit pomocí silikonového kartáčku. Opakovaně použitelné. Pomáhá s rozvojem jemné motoriky.
Nebělený pečicí papír If You Care z odolného TCF papíru. Bez chloru a toxinů, kompostovatelný, šetrný k přírodě i zdraví.
Měkké silikonové brčko je šetrné k dásním, lze snadno vyčistit pomocí silikonového kartáčku. Opakovaně použitelné. Pomáhá s rozvojem jemné motoriky.
Silikonová miska s přísavkou, která ji udržuje pevně a bezpečně na stole. Použitím víka se promění miska v nádobu na skladování.
Silikonová miska s přísavkou, která ji udržuje pevně a bezpečně na stole. Použitím víka se promění miska v nádobu na skladování.
Silikonový talíř dělený na 3 různě veliké části. Přísavka udržuje talíř pevně a bezpečně na stole.
Podobné produkty
Javorový sirup bio - grade A, tedy ten nejkvalitnější javorový sirup na trhu. Je jemný a světlý, velmi delikátní, s intenzivní chutí a vůní. Hodí se do studené kuchyně, třeba k dochucování lívanců, palačinek nebo snídaňových kaší i salátů.
Rychle vstřebatelný zdroj energie vyhledávaný sportovci a všemi, kteří chtějí zdravě jíst a hledají lehký tuk do svého jídelníčku. MCT tuky se snadněji tráví. Díky tomu je MCT Kokosový olej efektivně spalován a funguje jako energetické palivo místo toho, aby ho tělo ukládalo do tukových zásob.
Osvěžující kombucha bancha s příchutí citronu je vyráběna z čajové houby kombucha. Nápoj chutná podobně jako jablečný mošt.
Nepasterizovaná kombucha – živý, jemně perlivý nápoj z fermentovaného čaje. Osvěžující chuť, přírodní proces a tradice z východní Asie.
Oblíbený lavaš nově v bio kvalitě. Skvělý na svačiny, grilované dobroty i jako příloha ke kari a jídlům z jednoho hrnce.
