Objevte müsli plné energie z přírody – bez rafinovaného cukru, zato s poctivou porcí ovoce, ořechů, semínek a kvalitní čokolády. Křupavá směs, která vám zpříjemní ráno i svačinu.
Detailní popis produktu
Müsli Maliny a čokoláda 270 g
Zamilujte si müsli, které má všechno, co od skvělé snídaně očekáváte. Křupavé lupínky z ovsa, špaldy, pohanky a kukuřice dodají energii a tvoří základ tohoto výživného müsli. O přísun vlákniny se postárá 21 % podíl ovoce v čele se sladkokyselými malinami, křupavým banánem a jemnými datlemi.
Nezapomněli jsme ani na ořechovou složku a přihodili tenké plátky mandlí a kokosu s kakaem, a navrch výživná slunečnicová semínka. Výjimečný chuťový zážitek umocní hrst tmavých čokoládových peciček. Žádný rafinovaný cukr, žádné zbytečnosti – jen poctivé ingredience.
Otevřete sáček a nechte se zlákat omamnou ovocno-čokoládovou vůní. Müsli s malinami a čokoládou se hodí k snídani nebo k odpolední svačině. Pochutnají si něm malí i velcí jedlíci.
SLOŽENÍ:
15 % hořká čokoláda (kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny), kukuřičné lupínky, ovesné lupínky, kokosové chipsy kakaové (kokosové plátky, kokosový nektar, 6 % kakaový prášek, mořská sůl), špaldové lupínky, 10 % sušené datle (99,5 % datle, 0,5 % rýžová mouka), 6,7 % mrazem sušený banán, pohankové lupínky, 5 % mrazem sušené maliny, slunečnice semínka, mandle plátky. Obsah kakaové sušiny v čokoládě min. 50 %. Může obsahovat stopy sóji, mléka, sezamu a jiných ořechů.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
| Energetická hodnota | 1832 kJ/437 kcal |
|---|---|
| Tuky | 17,4 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 9,4 g |
| Sacharidy | 59 g |
| - z toho cukry | 22 g |
| Vláknina | 9,3 g |
| Bílkoviny | 10,3 g |
| Sůl | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Granola, müsli a kaše |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299011480 |
| Značka: | NATU |
| Hmotnost: | 270 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
