Granola Lesní plody 330 g
Lahodná směs lesního ovoce, vloček a ořechů zapečená s mandlovým máslem a javorovým sirupem vás zasytí na celé dopoledne.
Detailní popis produktu
Granola Lesní plody 330 g
Objevte i vy kouzlo křupavé snídaně v podobě granol. Základem granoly jsou hrudky vloček vzniklé zapečením cereálií s přírodním javorovým sirupem a mandlovým krémem. K poctivému základu jsme přimíchali sladké mandle, kešu a pořádnou porci mrazem sušeného ovoce (6 %) - jahody, maliny a borůvky. Dopřejte svému tělu kvalitní snídani bohatou na vlákninu.
VYUŽITÍ:
Granolu přidejte do ranních smoothies, snídejte v kombinaci s ovocem a jogurtem, zalijte mlékem nebo ji mlsejte jen tak bez výčitek samotnou jako svačinu během dne.
Původ granoly:
Označení granola (resp. granula) poprvé použil americký lékař James Caleb Jackson v roce 1863 a záhy se začala vyrábět průmyslově. Granola stejně jako müsli vznikla v sanatoriích jako zdravá strava a alternativa k tehdejším americkým snídaním složených z masa, vajec a toastů. Jedním z prvních producentů granol byla společnost Kellog.
SLOŽENÍ:
špaldové vločky, ovesné vločky, mandlový krém, javorový sirup, jádra kešu ořechů, jádra blanšírovaných mandlí, olivový olej, slunečnicová semena, 6% mrazem sušené ovoce (jahody, borůvky, maliny), himalájská sůl růžová jemná. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
| Energetická hodnota | 1800 kJ/430 kcal |
|---|---|
| Tuky | 20 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 2,3 g |
| Sacharidy | 46 g |
| - z toho cukry | 11,5 g |
| Vláknina | 8,5 g |
| Bílkoviny | 13 g |
| Sůl | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299007414 |
| Značka: | NATU |
| Hmotnost: | 330 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Podobné produkty
Napomáhá komfortu během menstruace a klimakteria u žen. Přispívá k normálnímu trávení a vylučování vody z těla.
