Kokosové chipsy 300 g
Dopřejte si exotiku plnou vlákniny a jiných prospěšných látek v podobě kokosových chipsů získaných z dužiny kokosu.
Detailní popis produktu
Kokos je druh ovoce rostoucí v tropickém pásmu po celém světě. Využívá se voda, dužina i slupka k mnoha účelům.
Kokosové chipsy jsou získané z dužiny kokosů sušené na slunci, které se po usušení říká “kopra”. Dužina je plná rostlinných tuků a vlákniny.
TIP:
Využití kokosových plátků je velmi široké:
- do snídaňových kaší, müsli a granol
- do salátu
- do polévek s kapkou citronu - krémové polévky (dýňová nebo z červené čočky)
- pečené nebo pražené na pánvi skvěle chutnají jak na sladko, tak na slano
Věděli jste, že?
Palma kokosová vyprodukuje až 150 kokosových ořechů ročně. Kokosové palmy se pěstují již přes 3000 let.
ZEMĚ PŮVODU: Srí Lanka/Filipíny
SLOŽENÍ: 100% kokos plátky
| Energetická hodnota | 2761 kJ / 660 kcal |
|---|---|
| Tuky | 64,5 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 57,2 g |
| Sacharidy | 23,7 g |
| - z toho cukry | 7,4 g |
| Vláknina | 14 g |
| Bílkoviny | 6,9 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kokosové chipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595653801514 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Hmotnost: | 300 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Vysoce kvalitní peruánská čokoláda bez zbytečných ingrediencí. Pouze kakaové boby, třtinový cukr a kakaové máslo.
exp.11/25 Vyzkoušejte tyčinku s kombinací arašídů a čokolády. Bez přidaného cukru a s vysokým obsahem zdravých tuků. Je ideální pro keto stravu a poskytne energii na celý den.
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Podobné produkty
Sušení červíci jsou skvělou volbou pro večírky, rodinná setkání nebo jen jako rychlá svačina během dne.
