Super Veggie Mrkev 80 g
Křupavá, sladká, výživná. Mrazem sušená mrkev chutná jako čerstvě vytažená ze zahrádky. Využijete ji jak v teplé, tak studené kuchyni.
Detailní popis produktu
Šťavnaté kousky mrkve obohatí každý pokrm vizuálně i nutričně. Můžete ji přidat do kaše na slano nebo posypat zeleninové smoothie. Křupavé kostičky si zamilují i děti.
Díky unikátní technologii - lyofilizaci - si mrkev uchovává většinu svých původních vlastností jako je barva, výrazná chuť a živiny. Vyniká vysokým obsahem vlákniny.
Použití:
- do zeleninových smoothies
- do polévek
- do pomazánek, dipů a na zdobení
Věděli jste, že?
Lyofilizace neboli sušení mrazem je nejšetrnější metoda zpracování potravin. Čerstvé suroviny se hluboce zmrazí a následně se z nich při nízkém tlaku odpaří veškerá voda. Díky tomu si lyofilizované potraviny zachovávají své původní vlastnosti jako je barva, plnohodnotná chuť, aroma a obsah zdraví prospěšných látek.
ZEMĚ PŮVODU: EU
SLOŽENÍ: 100% mrazem sušená mrkev
| Energetická hodnota | 1412 kJ / 335 kcal |
|---|---|
| Tuky | 1,2 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 67 g |
| - z toho cukry | 61 g |
| Vláknina | 18,8 g |
| Bílkoviny | 4,5 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti a slanosti, svačinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299009548 |
| EAN: | 8596299009548 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| Značka: | NATU |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| Hmotnost: | 60 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Ovocná rolka ze 100% ananasu – ideální zdravá svačinka a skvělá alternativa ke klasickému ovoci.
Sušené ananasové kroužky jsou bez přidaného cukru a oxidu siřičitého. Vhodné jako svačinka pro malé i velké.
Nová sklizeň právě dorazila na náš sklad. BIO Datle Medjool large choice jsou jedním z klenotů firmy Ze stromu. Jsou velké, masité a přirozeně sladké.
Podobné produkty
Sušení červíci jsou skvělou volbou pro večírky, rodinná setkání nebo jen jako rychlá svačina během dne.
Tato čokoláda se sladkým ananasem a jemným kokosem je inspirovaná slavným karibským koktejlem. Stačí jeden kousek a ocitnete se v tropickém ráji.
Kokosová hnízda s pekany a pořádnou náloží semínek jsou tou nejkřupavější snídaní i svačinou v jednom.
