Len hnědý 300 g BIO - exp. 2/26
Lněné semínko je přirozeným zdrojem vlákniny, omega-3 mastných kyselin a dalších cenných látek. V kuchyni má široké využití – hodí se do smoothie, kaší, jogurtů, pečiva nebo salátů. Mleté či namočené se používá i jako náhrada vajec při pečení.
Detailní popis produktu
Lněné semínko je přirozeným zdrojem vlákniny, omega-3 mastných kyselin a dalších cenných látek. V kuchyni má široké využití – hodí se do smoothie, kaší, jogurtů, pečiva nebo salátů. Mleté či namočené se používá i jako náhrada vajec při pečení.
Před konzumací doporučujeme semínka rozdrtit nebo namočit, aby tělo lépe vstřebalo jejich živiny.
Lněné semínko se získává z byliny s názvem len setý. Pěstuje se nejen pro semínka, ale i pro lněné vlákno, které se využívá především v textilu. Len je člověku známý už od starověku a pochází z Asie. Semínka se také často používají k výrobě oleje.
Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.
SLOŽENÍ: Len hnědý semena*. Může obsahovat stopy lepku, arašídů, sóji, skořápkových plodů a sezamu. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu a chladu.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota 2 230 kJ / 534 kcal | |
|---|---|
| Tuky: | 42,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 3,7 g |
| Sacharidy: | 1,6 g |
| z toho cukry: | 1,6 g |
| Vláknina: | 27,0 g |
| Bílkoviny: | 18,0 g |
| Sůl: | 0,08 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechy a semena |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595016587048 |
| Výrobce: | COUNTRY LIFE s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Beroun 1 |
| Obsah balení: | 300 g |
| Země původu: | Kazachstán |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | COUNTRY LIFE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nenačovice 87, 266 01 Beroun 1 |
| E-mail : | recepce@countrylife.cz |
Související produkty
Basmati rýže BIO je jednou z nejušlechtilejších druhů rýže. Nelepí se, je přirozeně bezlepková a lehce stravitelná.
Tohle Ghí je prostě KOZÍ! Vhodné i pro osoby s alergií na mléčnou bílkovinu. Nově je BIO!
Jasmínová rýže bílá BIO má podlouhlé bílé zrno a příjemnou vůni jasmínových květů a ořechů. Díky své lepivé konzistenci dobře drží hůlkami.
Černé fazole jsou předvařené a ochucené jen špetkou mořské soli – připravené k okamžitému použití.
Mléčně kvašená zeleninová šťáva z přímého lisování (řepa, mrkev, celer, ředkev). K podpoře střevního mikrobiomu.
Podobné produkty
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu, ale tyhle křupavé kousky vám vyrazí dech. Po jablečných chipsech s vůní jahod se doma rychle zapráší! Nadchnou bez rozdílu věku. Sladké i bez přídavku cukru a bohaté na vlákninu.
Dětský mix je křupavá svačina plná energie: kešu, mandle, kokos s kakaem, lyofilizovaný banán a jahody. Ideální pro malé i velké dobrodruhy na cestách.
Ovocná rolka ze 100% ananasu – ideální zdravá svačinka a skvělá alternativa ke klasickému ovoci.
Datlová pasta je velmi sladká, krásně měkká a celistvá. Dobře ji využijete v raw kuchyni, při výrobě tyčinek a desertů. Datlová pasta je 100% čistý přírodní produkt, neobsahuje žádné konzervační látky, barviva ani sladidla.
Borůvka působí jako antioxidant, přispívá k normální činnosti cévní soustavy, zejména kapilárních cév a žil. Uvolňuje od pocitu těžkých nohou, má vliv na hladinu cukru v krvi, metabolismus lipidů a bílkovin atd.
Nová sklizeň právě dorazila na náš sklad. BIO Datle Medjool large choice jsou jedním z klenotů firmy Ze stromu. Jsou velké, masité a přirozeně sladké.
Hravý mix ovocných kuliček z manga a ananasu, které chutnají jako bonbony, ale uvnitř najdete jen 100% ovoce. Přirozeně sladké, bez přidaného cukru.
