Noční světlo MIZAR bez modrého světla
Noční světlo MIZAR vás ochrání před karamboly při nočním pohybu. Má jemné, teplé světlo bez modrého spektra, takže nenarušuje spánek. Díky světelnému senzoru se samo zapne, když je třeba.
Detailní popis produktu
Noční osvětlení, které nevyzařuje modré světlo
Možná jste se už dozvěděli o tom, že modré světlo má během večera a noci negativní vliv na kvalitu spánku. Noční světlo MIZAR neobsahuje modré světelné spektrum a nenarušuje tak tvorbu spánkového hormonu melatoninu, díky kterému cítíme při ranním vstávání dostatek energie pro nové životní výzvy. Takže pokud se v noci probudíte, světýlko MIZAR nenabourá váš cirkadiánní rytmus a naopak poskytne dostatek světla pro bezpečný pohyb v místnosti. Při usínání stačí pomyslet na tuto skutečnost a obavy o narušení spánkového režimu okamžitě zmizí.

Funkce nočního světla MIZAR
Svítidlo disponuje světelným senzorem. Díky tomu reaguje na okolní světlené podmínky a samo vyhodnotí, ve kterou chvíli má svítit. Pokud tedy bude venku tma a zároveň nebude v dané místnosti rozsvíceno hlavní osvětlení, noční světlo se automaticky rozsvítí. Jakmile se rozední či v místnosti rozsvítíte, noční svítidlo se samo zhasne.
Kam svítidlo umístit?
Během noci se nejčastěji probouzíme kvůli potřebě jít na toaletu. Proto doporučujeme noční orientační světlo MIZAR umístit do zásuvek tak, aby vám zajistilo nasvícení cesty z ložnice na toaletu a zpět, aniž byste naráželi do zdí a nábytku. Noční svítidlo MIZAR tedy najde své využití nejčastěji v ložnici, koupelně, na chodbě a toaletě.

Noční osvětlení se také výborně hodí pro všechny rodiče s malými miminky, se kterými se musíte, někdy i několikrát za noc, probouzet. Běžná svítidla používaná v noci značně narušují spánkový režim, avšak umístěním nočního světýlka k přebalovacímu pultu eliminujete dopady způsobené častým buzením se v noci. Noční světlo MIZAR má totiž na rozdíl od běžných svítidel pouze minimální intenzitu osvětlení. Mějte ale na mysli, že ideální světelné podmínky během spánku jsou úplná tma. Noční světlo MIZAR si tedy rozsviťte pouze tehdy, když jste vzhůru nebo použijte noční světlo AGENA s pohybovým senzorem. Více o tom, jak vysoká intenzita osvětlení během noci ovlivňuje tvorbu některých hormonů a všeobecně lidské zdraví, se dozvíte v blogovém článku Význam cirkadiánních rytmů u člověka.
Noční světlo do dětského pokojíčku
Některým dětem se poté stává, že se bojí spát ve tmě, neboť je neustále obtěžují všudypřítomní strašáci a příšerky, jejichž jediným cílem je únos. Noční osvětlení poskytne potřebné světlo pro vyhnání všech bubáků pryč, takže vaše ratolesti budou moci konečně v klidu usínat. No a vy se nebudete muset během večera zabývat neustálým utěšováním a přesvědčováním, že ve vašem domově opravdu žádný únos nehrozí. To zní jako řešení, co říkáte?
TECHNICKÉ PARAMETRY:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Doba používání | Noční osvětlení |
| Vhodné do | Chodba, dětský pokoj, koupelna, kuchyně, ložnice, obývací pokoj, pracovna, půda, šatna, schodiště, spíž, technická místnost, terasa |
| Styl | Minimalistický a severský, moderní |
| Materiál | Plast |
| Barva svítidla | Bílá |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ne |
| Šířka / průměr | 60 mm |
| Délka | 53 mm |
| Výška | 91 mm |
| Chytré svítidlo | Ano |
| Stmívatelné (mění jas) | Ne |
| Mění barvy (TW varianta) | Ne |
| Způsob zapojení | Do zásuvky |
| Napájení | Síť (230 AC) |
| Stupeň krytí IP | IP20 |
| Typ produktu | LED svítidlo |
| Tvar svítidla | Speciální tvar |
| Umístění / montáž | Do zásuvky |
| Hmotnost | 0,040 kg |
| Způsob vyzařování | Nepřímé |
| Vypínač na těle svítidla | Ne |
| Pohybový senzor | Ne |
| Typ čipu | 2835SMD |
| Počet LED | 1 ks |
| Tón světla | Teplá bílá |
| Index podání barev | >80 |
| Výkon | 0,28 W |
| Světelný tok | 2 lm |
| Teplota barvy | 1500 K |
| Účinnost | 7 lm/W |
| Spotřeba | 1 kWh / 1000 h |
| Startovací čas | 0,5 s |
| Provozní teplota | 10 °C až 35 °C |
| Průměrná jmenovitá životnost | 25 000 h |
| Certifikace | CE |
| Záruční doba | 24 měsíců |
| Světelný zdroj součástí svítidla | Ano |
| Likvidace | Produkt nevyhazujte do běžného odpadu. Likvidujte dle místních předpisů pro elektroodpad. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spánek a světelná hygiena, ložní prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MÜLLER-LICHT International GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Goebelstraße 61/63, 28865 Lilienthal, Německo |
| E-mail : | service@mueller-licht.de |
Související produkty
Chození po tmě je sice výzvou, jenže může způsobit nepříjemné karamboly a kolize s nábytkem. Nebojte, s nabíjecím nočním světlem ORANŽOVKA žádné úrazy nehrozí. Slouží totiž jako orientační osvětlení pro bezpečný pohyb a současně neobsahuje modré světlo, takže vám nebude narušovat spánkový režim.
Chytrá WiFi LED žárovka ORANŽOVKA umí svítit denním i večerním světlem. Zatímco během dne svítí jako paprsky slunce, večer se její světlo podobná plamenům ohně.
Žárovka patří do kategorie žárovek určených pro používání ve večerních hodinách. Vyzařuje teplou žlutou barvu světla s minimálním obsahem modré složky,
LED žárovka ORANŽOVKA bez modrého světla vyzařuje teplé žluté světlo, podporuje přirozený rytmus těla a pomáhá ke kvalitnějšímu spánku.
LED žárovka ORANŽOVKA bez modrého světla vydává teplé žluté světlo, podporuje přirozený rytmus těla a pomáhá ke kvalitnějšímu spánku.
LED žárovka ORANŽOVKA bez modrého světla vydává teplé žluté světlo, podporuje přirozený rytmus těla a pomáhá ke kvalitnějšímu spánku.
LED žárovka ORANŽOVKA bez modrého světla vydává teplé žluté světlo, podporuje přirozený rytmus těla a pomáhá ke kvalitnějšímu spánku.
LED žárovka ORANŽOVKA bez modrého světla vydává teplé žluté světlo, podporuje přirozený rytmus těla a pomáhá ke kvalitnějšímu spánku.
LED žárovka ORANŽOVKA bez modrého světla vydává teplé žluté světlo, podporuje přirozený rytmus těla a pomáhá ke kvalitnějšímu spánku.
LED žárovka ORANŽOVKA bez modrého světla vydává teplé žluté světlo, podporuje přirozený rytmus těla a pomáhá ke kvalitnějšímu spánku.
Podobné produkty
Sáček z pevné biobavlny na chleba i pečivo. Prodyšný, opakovaně použitelný a nahrazuje mikrotenové sáčky, ve kterých pečivo plesniví.
Napínací žerzejové prostěradlo ze 100% bio bavlny s mikročásticemi růženínu pro klidný, harmonický a láskyplný spánek.
Heboučký kosmetický tampon z biobavlněného sametu. Nahradí stovky jednorázových odličovacích tamponů.
Nerezová brčka jsou odolná, nerozbitná, snadno se čistí a vydrží roky. Ekologická volba, kterou můžete používat znovu a znovu.
Kosmetický tampon pratelný z biobavlněného sametu s froté stranou. Nahradí stovky jednorázových odličovacích tamponů.
Sada kosmetických tamponů z biobavlněného sametu, skládající se ze 4 ks tamponů o rozměru 7 cm a ze 2 ks o rozměru 9 cm s froté stranou.
