Hovězí sušená želatina značky PLANET PALEO vyrobená z trávou krmeného dobytka ve volném výběhu. Vysoký obsah bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálů jako draslík, hořčík, vápník, fosfor, železo. Obsahuje 20 aminokyselin. Podporuje zdraví kloubů, trávení a pokožky.
Detailní popis produktu
Tato hovězí želatina Planet Paleo je 100% přírodní, neobsahuje žádná pojiva, plniva a přísady, lepek a mléčné stopy. Je vyrobena z hydrolyzovaného kolagenu Planet Paleo, který se vyrábí z nejkvalitnějšího, trávou krmeného dobytka ve volném výběhu. Jako jediný v Evropě obdržel certifikaci Grass-Fed, která garantuje, že maso pochází 100% z volného chovu.
Prášek Pure Gelatine je vynikajícím zdrojem přírodního kolagenu a koncentrovaného proteinu
✓ Želatina z trávou krmeného dobytka ve volném výběhu
✓ Vysoký obsah bílkovin, tuků, sacharidů a vitamínů
✓ Vysoký obsah minerálních prvků jako jsou draslík, hořčík, vápník, fosfor, železo
✓ Obsahuje 20 aminokyselin, především glycin, prolin a hydroxyprolin, které představují asi 50% celkového obsahu, a dále arginin (zvýšení sexuální touhy, růst svalů) a alanin (zdroj bohatých bílkovin) a ostatní esenciální aminokyseliny
✓ Podporuje pevné zdraví kloubů, trávení a pokožky
✓ Všestranné použití při vaření a receptech
Po tisíce let byly potraviny bohaté na želatinu klíčovou součástí tradiční stravy po celém světě. Naši paleo předkové jedli každou část chycených zvířat, včetně kostí. V dnešní době, kdy se klade zvýšený důraz na minimalizaci plýtvání jídlem, se jezení "od nosu po ocas" a s tím i konzumace želatiny stalo populárnější.
Získává se z chrupavek, tkání a kloubů zvířat za pomoci dlouhého vaření, kdy se kolagen postupně mění na gluten v podobě husté hmoty gelové konzistence. Ta se po uvaření vysuší a jemně rozdrtí a tak vzniká sušená hovězí želatina.
Želatina je neuvěřitelně všestranný zdroj bílkovin. Lze z něj připravit želé dezerty, domácí gumové bonbony, proteinové koktejly nebo zahušťovat polévky a dušená jídla. Funguje dokonce i v palačinkách a pečení jako náhražka vajec a je tedy vhodná i pro alergiky na vejce.

Příprava
Želatina: Vmíchejte 1,5 polévkové lžíce (přibližně 10g) sušené želatiny do 600ml horké ovocné šťávy, dokud se nerozpustí. Vlejte vzniklou tekutinu do skleněné misky a nechte vychladnout než ji uskladníte v lednici, kde dokonale ztuhne.
Zahuštění: Přidejte 1 plnou čajovou lžičku k dušenému masu, omáčkám nebo do polévky. Poměr je cca 1 lžička na 300 ml tekutiny nebo od oka.
Složení
Pasture-raised Bovine Gelatine: 10,000 mg kolagenu (typ 1 a 3) v 10g dávce.
Výživové hodnoty


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výkon a regenerace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 658556117460 |
| Druh: | Čistá hovězí želatina |
| Konzistence: | Prášek |
| Obal: | Recyklovatelný plast PETE 1 |
| Obsah: | 200 g, 400 g |
| Výrobce: | Living Planet Distribution Unit 15 Viaduct Business Centre 360-366 Coldharbour Lane Brixton SW9 8PL |
| Země původu: | Velká Británie |
| Vhodné pro: | Keto/ Paleo/ Raw/ GMO FREE |
| Obsah: | 300g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Planet Paleo Limited |
|---|---|
| Adresa : | Coombe Down, Halfway Pitch, Pitchcombe, Gloucestershire, Anglie, GL6 6LJ |
| E-mail : | info@planetpaleo.co |
