Kokosové chipsy s nektarem 100 g
Do zlatova opražené kokosové plátky s trochou kokosového nektaru mají příjemně sladkou chuť i vůni. Přeneste se do tropického ráje s každým kousnutím.
Detailní popis produktu
Plátky kokosu ve tvaru malých měsíčků pocházejí z divoce rostoucích kokosových ořechů v Západní Africe. Po usušení se praží s kokosovým nektarem - sladkým sirupem získaným z květů kokosových palem. Tím získají zlatavý nádech a smyslnou exotickou chuť, v které ucítíte jak voňavý kokos, tak sladký nektar. Obě suroviny se chuťově perfektně doplňují a nepřebíjí se. Dopřejte si kousek exotiky kdykoliv vás přepadne chuť na něco nevšedního.
Kokosové chipsy s nektarem jsou bohaté na vlákninu a rostlinné tuky.
TIP: Křupavé plátky kokosu si nejlépe vychutnáte samostatně. Vyjímat se budou i v snídaňových kaších, sladkých dezertech nebo jako netradiční pohoštění. Přibalte je sebou na piknik, výlety či návštěvu a uvidíte, jaký sklidí obdiv.
SLOŽENÍ: 87 % kokosové plátky, 13 % kokosový sirup
| Energetická hodnota | 2752 kJ/667 kcal |
|---|---|
| Tuky | 60 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 52 g |
| Sacharidy | 19 g |
| - z toho cukry | 19 g |
| Vláknina | 11 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené a lyofilizované ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596299014382 |
| Výrobce: | NATU s.r.o., Dr. E. Beneše 198, 257 51 Bystřice u Benešova |
| E-mail výrobce: | info@natu.bio |
| Hmotnost: | 100 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NATU s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1 |
| E-mail : | info@natu.bio |
Související produkty
Vysoce kvalitní peruánská čokoláda bez zbytečných ingrediencí. Pouze kakaové boby, třtinový cukr a kakaové máslo.
exp.11/25 Vyzkoušejte tyčinku s kombinací arašídů a čokolády. Bez přidaného cukru a s vysokým obsahem zdravých tuků. Je ideální pro keto stravu a poskytne energii na celý den.
Poctivé české chipsy smažené na hovězím loji. Jen tři ingredience: brambory, hovězí lůj a redmondská sůl.
Jedná se o nejkvalitnější, skutečně za studena lisovaný, plnohodnotný olej z černuchy seté.
Podobné produkty
Osvěžující kombucha bancha s příchutí citronu je vyráběna z čajové houby kombucha. Nápoj chutná podobně jako jablečný mošt.
Bio kořenící směs pro dokonalé nakládačky. Výrazná chuť pro zavařování zeleniny i hub snadno a rychle
Bio Asian Sprinkle s wakame, rajčaty a houbami. Umami směs inspirovaná Japonskem pro bowls, ryby i svěží saláty.
Oblíbený lavaš nově v bio kvalitě. Skvělý na svačiny, grilované dobroty i jako příloha ke kari a jídlům z jednoho hrnce.
Rychle vstřebatelný zdroj energie vyhledávaný sportovci a všemi, kteří chtějí zdravě jíst a hledají lehký tuk do svého jídelníčku. MCT tuky se snadněji tráví. Díky tomu je MCT Kokosový olej efektivně spalován a funguje jako energetické palivo místo toho, aby ho tělo ukládalo do tukových zásob.
Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP tyčinky Květomluva. To nejlepší ve své kategorii.
